49 полтавців претендують на безкоштовне житло. Про це розповіли на засіданні міськвиконкому

На засіданні міськвиконкому підтримали виділення субвенції з державного бюджету місцевим на компенсацію коштів, для придбання житла для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

Ольга Буднікова, директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
 «25 липня набула чинності постанова про субвенцію, яка направляється з державного бюджету на місцеві бюджети.»  «Шевченківська районна рада подала протокол з пропозицією надання грошової компенсації для 19 осіб. Подільська рада 11 осіб і Київська райрада - 19 осіб.» 

За словами члена міськвиконкому, представника команди Андрія Матковського Володимира Запари потрібно підтримувати такі пропозиції оперативно. Адже, це допоможе конкретним мешканцям Полтави.

Володимир Запара, член міськвиконкому
 «Погодили спрямування бюджетних коштів місцевим бюджетам, для придбання житла дітям-сиротам та іншим пільговим категоріям. Під даний список з 3-х наших районів підпадає 49 дітей.» 
 «Ми - команда Андрія Матковського цілком підтримуємо цю пропозицію. Ми і надалі будемо продовжувати, щоб скоротити чергу дітям на придбання житла.» 

Суму грошової компенсації вираховували за спеціальною формулою. Вийшло понад 24 млн. Пропозицію щодо виділення цих грошей з державного бюджету для Полтави передадуть до облдержадміністрації.