Безболісно вийти з відпустки - чи можливо?

«До» піднесеність, гарний настрій та позитив в очікуванні відпочинку, після - тяжкі будні, щось схоже на емоційне згорання та не бажання працювати. І все це - про вихід з відпустки.


" Солодкий тиждень, відпочинок в гарній компанії та релакс від роботи, хоча й улюбленої. Сім днів відпустки мені не вистачило . А вам достатньо?

Полтавці говорять: безболісно вийти після відпочинку неможливо. Тільки-но з моря Олексій. Розповідає: релаксував два тижні та звикати до роботи доводиться більше.

Олексій Жарков, полтавець  "Я второй день на работе, конечно тяжело.  Все время тяжело, все время страдаю, по-человечески страдаю. Я вот такую наблюдаю тенденцию : чем лучше отдохнул, тем тяжелее на работу выходить. Это показатель того, насколько ты хорошо отдохнул , если отпуск, как говорится провел взглядом, то и на работу легко выйти. "

Довгоочікувана відпустка була й у Тетяни. Три тижні навіть не пройшли, а «пролетіли» дуже швидко .

Тетяна Черненко, полтавка " Якщо чесно, то складно, хотілося ще б відпочити.  Перший робочий день, який він? Не дуже веселий , хочеться ще відпочити , багато емоцій, є що розповісти, послухати від своїх друзів ."

Як безболісно вийти з відпустки говорить: і іншим радить і сама застосовує.

Тетяна Черненко, полтавка " Зібрати друзів і ще раз гарно провести відпустку і з новими силами вперед , до праці. "

Пихолог Кіра Седих зазначає: вихід з відпустки ,насправді, серйозне випробування . Іноді може здаватися, що відпочивати любимо більше чим працювати. Хоча насправді все це неоднозначно . Статистика показує, що ті люди, які мають гроші та не працюють вони мають більше психологічних проблем ніж ті , хто ходить на роботу . Та для всіх тих, хто тільки-но вийшов з відпустки поради такі.

Кіра Седих, психолог "Згадати, що приємного, позитивного, радісного є у Вашій роботі і можна навіть собі написати ці моменти. Ми дуже часто думаємо про те, що нам не подобається, що нас не дуже влаштовує і якщо ми фокус нашої уваги повернемо не те, що нам приємно ми т оді можемо згадати, що мені приємно спілкуватися на моїй роботі. "

Найголовніше,додає, зрозуміти плюси своєї роботи : «Коли я працюю я затребувана», або ж гарна зарплатня чи подумати чому обрав цю професію. Тобто, провести невеличкий психотренінг , щоб зрозуміти наскільки це дріб’язково. Кіра Седих зазначає : попереду ще 18 сходів і заходів літнього сонечка. Ще можна вдосталь реалізувати свої плани , а кому замало відпустки - насолоджуватися вихідними та ловити ці миті.