Пройшов конкурс на посаду начальника управління освіти міста

Сьогодні, 14 серпня, у стінах Полтавської міської ради відбувся ряд конкурсів. Серед них найбільш обговорень викликав конкурс на посаду начальника управління освіти міста та його першого заступника .Депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов говорить : конкурси хотіли приховати, адже , ні на сайті міської ради , ні на сайті управління дату, час та місце проведення не повідомляли. Про кандидатів на посади та скільки їх - тим паче. Олександр Глазов додає: конкурсна комісія у складі нових заступників відмовились відкрито перед громадою, в онлайн трансляції, перевіряти результати написання кандидатами іспиту.

" -Конкурсна комісія відмовляється відкрито перевіряти роботу? -Ми перевіряємо у приміщенні заступника. Будь ласка, з результатами ми вас ознайомимо. Прошу конкурсну комісію прийти до мене в приймальню.

Олександр Глазов зазначає: конкурсна комісія не надала повної інформації , згідно всіх норм.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради " Конкурсна комісія після написання всіх відповідей кандидатами повинні зачитати результати відразу після написання з запитаннями і з відповідями. Таким чином конкурсна комісія може показати, що ця людина написала таку кількість відповідей і що вони окремо нікому нічого не допишуть.Надає можливість їм зараз провести необхідні для них махінації для того, щоб потім викривити результати конкурсу і далі проводити їх з порушеннями." 

З результатами конкурсу повинні ознайомити завтра.