Відбувся другий конкурсний етап на ряд посад в управління міськвиконкому

Претенденти на керівні посади в управління освіти і не тільки у стінах Полтавської міської ради пройшли другий конкурсний етап - професійний. На початку конкурсу голова комісії, від партії "СДП" Сергій Рекотов повідомив про те, що всі конкурсанти пройшли відбір до другого туру конкурсу. Депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов говорить: вбачає порушення, адже, результати першого етапу конкурсу не повідомили до початку наступного.

"Оголошувати результати конкурсу будуть?(Глазов) - Ви всі питання можете задати після конкурсу . Результати першого етапу будуть оголошені під свій підпис конкурсантам. (Рекетов)"


Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради " Для того, щоб учасники могли оцінити ситуацію в якій вони знаходяться. Чи їм потрібно більше доопрацювати , чи, можливо, деякі б не захотіли далі йти, тому що погані результати, порівнюючи з іншими.  На жаль, конкурсна комісія не зробила таке введення конкурсантів в курс справи."

Олександр Глазов зауважує: другий етап профвипробування стосується посадових обов’язків на посади, які претендують конкурсанти . Впевнений, деякі конкурсанти їх не знають.

" Скажіть,будь ласка, де ця інформація є про посадові обов’язки начальника управління освіти?"

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради " Конкурсна комісія не змогла надати відповідь і я знаю про те, що посадові обов’язки не є в загальному доступі для того, щоб з ними ознайомитись людям , які не працювали на даних посадах. Людям потрібно було писати запити і отримувати , згідно законодавства України, протягом одного місяця. Людей ставлять не в рівні умови , тому що ми знаємо у нас є два учасника , які працювали в цій сфері. "

Після проведення другого етапу конкурсу журналісти наполягають на оголошенні результатів першого.

" Хочете, щоб Вам оголосили? -Так. "

Найбільшу кількість балів на посаду начальника управління освіти набрав Юрій Матвієнко.

Сергій Рекотов, голова конкурсної комісії, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, партія "СДП" " На посаду першого заступника управління освіти виконавчого комітету Полтавської міськради Проценко Іван-15, Семеняка Лариса -16 , Курочка Оксана -14 , Бойченко Людмила -17, Матвієнко Юрій -19

На запитання журналістів: «Чому про конкурс не було повідомлено завчасно та чому не оголосили результатів одразу» представники конкурсної комісії відповідають так:

Сергій Рекотов, голова конкурсної комісії; заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, партія "СДП" " Відповідно до порядку та закону України було повідомлено про початок збору документів . про початок конкурсного відбіру і на сайті зараз це висить оголошення. Про дату , час та місце проведення було повідомлено лише конкурсантам . Так вимагає закон, немає обов’язку .  Ви кажете за законом?за яким? -(Рекотов) Взагалі про законодавчу базу .  Я не кажу про конкретний закон , немає конкретного закону, який регулює проведення конкурсу .

Світлана Нестуля, заступник міського голови з гуманітарних питань, "Рідне місто" " Це питання до відділу кадрової роботи. Оскільки, конкурс проводить відділ кадрової роботи. "

З питанням щодо посадових обов’язів посад на які претендують конкурсанти представники конкурсної комісії пропонують звернутись до відділу кадрової роботи . Звернувшись туди , нам повідомили: відсутня дана інформація . Додають: претенденти на посади не мають права ознайомлюватися з посадовою інструкцією.

Світлана Остапенко, заступник начальника відділу кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород виконавчого комітету Полтавської міськради  посадовою інструкцією ознайомлюється особа, яка призначена на посаду.


Депутат міської ради Олександр Глазов зауважує: щоб пройти конкурс кандидати повинні знати свої посадові обов’язки і напередодні конкурсу комісія була зобовязана надати відповідну інформацію , адже цих знань вимагав другий конкурсний етап. Натомість, додає Олександр Глазов, у конкурсантів не має й досі доступу до інформації щодо посадових обов’язків, це говорить про те, що конкурс є не чесним . Завтра, 16 серпня, о 8:00 відбудеться останній етап конкурсу - співбесіда .Після цього комісія повинна визначити переможця.