У Полтаві перевіряли технічний стан транспорту

14 та 15 серпня у Полтаві перевіряли технічний стау транспортних засобів, які заявлені на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Загалом заявлені у конкурсі 30 автобусів. За два дні лише в обласному центрі оглянули 17 автобусів.
Голова обласної профспілки працівників автомобільного траспорту та шляхового господарства - Микола Первак розповідає - такі перевірки обов`язкові задля безпечного перевезення пасажирів.

Микола Первак, голова обласної профспілки працівників автомобільного траспорту та шляхового господарства
«Перед цим повинні попередньо бути проведено техогляд цього транспортного засобу, який той чи інший перевізник планує представити його на конкурс. І тоді вже в комплексі - той пакет документів, там подаються два пакети документів, відкриваються на конкурсному комітеті і потім , те що ми проводимо техогляд цих транспортних засобів - ми тоді озвучуємо. Члени конкурсного комітету голосують».

Микола Первак додає - за два дні перевірок із 13 перевірених транспортних засобів - жоден не виявився в належному стані. Відправили на повторний огляд.


«Розумієте, це неповага, по-перше, самого водія, до нас, як членів цього конкурсного комітету ну і керівника, що представляє цей транспортний засіб.


«Частково ми зараз з вами дивилися транспортний засіб - цю «Газельку», де відірваний бампер, де не працюють повортники, де відсутні склоочищувальники, де немає води і таке інше».

Начальник відділу транспорту та організації пасажирських перевезень Полтавської ОДА додає - перевірили технічний стан автобусів, наявність всієї документації, зовнішній вигляд маршрутки, наявність аптечки, вогнегасника та безпечність пасажирського салону.

Сергій Гайдар, начальник відділу транспорту та організації пасажирських перевезень Полтавської ОДА


«Після цього конкурсу, ті перевізники, які пройшли сьогодні і вчора огляд - вони будуть допущені до участі у конкурсі. За результатами самого конкурсу, який відбудеться 29 серпня, перевізники матимуть змогу протягом п`яти років обслуговувати маршрутки і перевозити людей, пасажирів».

На сьогоднішні тільки один перевізник має добре скомплектований транспортний засіб. Маршрутка напрямку Полтава-Машівка вже може долучатися до конкурсного відбору, який відбудеться 29 серпня. Перевізники-переможці обслуговуватимуть 60 маршрутів.