Насувається «синдром закінчення літа»

Два тижні до закінчення найспекотнішої пори року -літа.Багато полтавців занепокоєні: сезон закінчується, а нереалізованих планів ще вдосталь. Діляться : нині «насувається» «синдром закінчення літа».

Тетяна Черненко, полтавка " Попереду осінь, холодно. "

Максим Лихман, полтавець "Синдром закінчення літа - це знаєте і з погодою змінюється , коли починає холодати і ти мало був на морі, мало був на річці , десь відпочивав з родиною. "

Перше літо, яке працює Руслан. Зізнається: поєднувати роботу з літнім відпочинком складно. Тому багато не встиг зробити .Хлопець говорить: для того, щоб відчути шматочок літа , вирішив навіть звільнитись.

Руслан Ляшенко, полтавець " Раніше походи на волейбол і прогулянки з друзями я сприймав , як так і треба , а зараз я чекаю вихідного дня, коли я зможу щось зробити 2

Психолог Кіра Седих говорить: не вистачить ні часу ні матеріальних можливостей для реалізації всіх літніх бажань, багато цих мрій нав’язані кимось або чимось. Додає: іноді , ми , дорослі нагадуємо дітей у яких не одна забаганка. Радить:потрібно подумати наскільки щось важливо для вас, якщо дійсно важливо , то чому.


Кіра Седих, психолог " Написати, що з цього не здійснилося і подумати, можливо, щось можна здійснити восени , взимку, можливо, через рік.  Чим більше у людини різних бажань, тим більше задоволення цих бажань потребує або матеріальних ресурсів, часових , ще якихось ресурсів і фактично, ми можемо ставати ось такими залежними від власних бажань. "


Психолог зазначає: ще можна встигнути зробити те , що не встигли ,махнути рукою на все і утнути те , що не можна зробити ні восени , ні взимку , адже один літній день - вартий цілого року та для великих панікерів радить: досить зрозуміти закінчення літо - не кінець світу .