Завершили конкурс на керівні посади міськвиконкому

У стінах Полтавської міської ради відбувся останній етап конкурсу на керівні посади, зокрема, управління освіти .Нині- співбесіда.На початку повідомили : претендент на посаду начальника управління освіти Олександр Семергей відмовився від участі у конкурсі. На своїй сторінці у соцмережі свій крок пояснив так:
У зв’язку з надмірною заангажованістю конкурсу на посаду керівника міської освіти на користь кандидата від партії «Рідне місто» Юрія Матвієнка, заявляю про свою відмову брати участь у завершальному етапі конкурсу.На жаль, дії конкурсної комісії мають всі ознаки упередженості. Прозорість і критерії визначення компетентності кандидатів відсутні.

За посаду першого заступника начальника управління освіти змагаються Іван Проценко, Лариса Семеняка та Оксана Курочка.Після співбесід з кожним у результаті перемогу отримує -Лариса Семеняка.

Лариса Семеняка, рекомендована на посаду першого заступника начальника управління освіти "Вирішила, що моя участь в освітянській галузі Полтави принесе якийсь певний результат , допомогу педагогам, директорам шкіл в розвитку нашої освіти . "Чи знаєте свої посадові обов’язки? Буду знайома зараз в кадрах , але знаю, що роботи дуже багато -це і тендера , капітальні ремонти закладів освіти , це і навчально- виховна робота.

Перед обранням переможця на посаду начальника управління освіти , голова комісії Сергій Рекотов демонструє рекомендаційні листи претендента Юрія Матвієнка від ГО “Співдружність”, підписаний тридцятьма чотирма директорами шкіл Полтави. (показати листи ). Після співбесіди з трьома кандидатами на посаду начальника управління освіти Юрієм Матвієнком , Людмилою Бойченко та Надією Царинною , рекомендують до посади першого. Людмила Бойченко після оголошення результатів говорить: є всі підстави вважати конкурс недійсним. Пояснює це тим, що на другому етапі конкурсу помітила процесуальні порушення.

Людмила Бойченко, учасниця конкурсу " На другому етапі завдання, які були занесені до аудиторії сесійної зали не були запечатані в конверті, їх несла виконувач обов’язків начальника управління у відкритому форматі по коридору , більш того було порушено моє право вибору : мені не було запропоновано обрати білет з фаховою компетенцією на які б я дала відповіді, мені завдання роздали.- Я можу стверджувати, що кандидат, який отримав , можливо, більшу кількість балів ніж я, мав доступ до цієї інформації."

Переможець на посаду начальника управління освіти Юрій Матвієнко говорить: свою перемогу пов’язує з якісною підготовкою і не був ознайомлений з питаннями до профекзамену.

Юрій Матвієнко, рекомендований на посаду начальника управління освіти " Я не знаю стосовно запечатане чи ні , я хоч і сидів на першій парті , як це видно на відео трансляції та не звернув на це увагу.  -Ви були ознайомлені з питаннями до другого туру? -Ні, до другого туру не тільки не ознайомлений з питаннями, а ми з конкурсантами до початку другого туру всі хвилювалися і говорили, що ми навіть не знаємо у якому форматі це буде." 

Дотримання правил конкурсу та можливі порушення коментує і заступник міського голови з гуманітарних питань від команди "Рідне місто".

Світлана Нестуля, заступник міського голови з гуманітарних питань, "Рідне місто" Я не звернула увагу , але я думаю, що були запаковані "

На запитання журналістів про посадові обов’язки заступника начальника управління освіти відповідає коротко.

Світлана Нестуля, заступник міського голови з гуманітарних питань, "Рідне місто"  Перш за все, це керівництво , координація діяльності закладів освіти . 00.21- 00.38 Кожна людина, яка йде на посаду має право прийти у відділ кадрів і якщо в неї є бажання вона має право ознайомитися зі своїми функціональними посадовими обов’язками ( Журналіст) - У відділі кадрів сказали , що вони будуть ознайомлені, коли призначені. (Це питання до відділу кадрів.

Депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов говорить: конкурс проводився з неодноразовими порушеннями. Додає: конкурсантів запитували не про найважливіше- роботу, а про цінності у житті.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради " комісією проводилася онлайн- трансляція і я думаю, що не тільки я , а й ті, хто слідкував за прямою трансляцією могли спостерігати відношення до кандидатів і навіть налаштування й типи запитань.  3 В першу чергу, сюди набирають людей для того, щоб вони виконували посадові обов’язки і працювали на благо громаді і надавали якісні послуги-це наші перші завдання. Тому конкурси повинні ґрунтуватися на тому , але, звісно, що ж можна запитувати у людей , яким ви не надали ознайомитись навіть з посадовими обов’язками і не розповіли про нюанси тієї роботи , яка б могла очікувати тих претендентів. "

Олександр Глазов зауважує: недоречності і не доопрацювання конкурсу та сьогоднішній результат, про який знали багато людей ще до оголошення переможців - говорить про нечесний конкурс.