Лікарі онлайн

Записатись до сімейного лікаря чи педіатра можна онлайн. Як виявилось, полтавські матусі та татусі про це не знають. Говорять, - звикли ходити особисто до поліклініки та займати чергу.

«Перший раз чую про таке нововведення. Завжди зверталася тільки в реєстратуру, або за телефонним дзвінком.» 

 «- У нас свій педіатр, свій сімейних лікар, ми до нього ходимо, без онлайн. - До цього ж свого педіатра і можна записатись. - Ну круто, буду знати. Дякую.»» 

 «Ми так не записуємося, якщо чесно. Там простіше подзвонити і дізнатися все.» 

Зв"язатися із сімейним лікарем віртуально допомагає система HELSI.me. Зробити це можна з будь-якого гаджета, де є доступ до Інтернету. Це зекономить ваш час та не створюватиме зайвого скупчення людей біля кабінетів, - говорять медики.

Наталія Заморська, завідувачка №10, лікар-педіатр
 «Не потрібно створювати свій кабінет. Кожна дитина, яка підписала декларацію у цьому закладі вони зареєстровані в системі хелсі.мі.» 
 «Прізвище лікаря в деклараціях у кожної дитини написано, щоб вони правильно вносили і записуються на той день, коли їм зручно, не виходячи з дому.»

Шукати свого лікаря можна за спеціальністю, прізвищем, адресою або клінікою. Коли ви впишете що потрібно, за кілька хвилин на телефон прийде код підтвердження. Вводите його і на екрані з`являється графік фахівця. Вибираєте вільний зручний для вас час. Готово. Приходите особисто без черги.