Полтавці отримали лист про відключення електроенергії

Підприємці та мешканці мікрорайону Юрівка занепокоєні. Отримали листа від Обленерго про відключення електроенергії в підстанції, якою вони користуються, на невідомий термін. Причина- говорять, - їм не зрозуміла.

Володимир Голоденко, приватний підприємець
 «Отримали листа. У якому сказано, 12 серпня о 8 год буде припинена подача електроенергії. Причина - заява основного споживача. Мене це дуже здивувало. Тому що ми протягом всієї своєї діяльності не допускаємо випадків неоплати.» 

Олексій Комбалин, приватний підприємець
 «Ми займаємось інженерними мережами, комунікаціями, опалення, водопостачання, вентиляція. Така інформація прийшла, що з 12 числа у нас збираються вимкнути електроенергію. Чому я не розумію, я плачу за неї вчасно.» 

За словами мешканців одного з будинків, за поясненням звертались до обленерго. Отримали відповідь, - підприємство від якого йде кабель від підстанції має великі борги. Тому електроенергію вимикають доки боржник не розрахується.

Володимир Проценко, полтавець
 «Ряд будинків, підприємства, магазин підключені до цієї підстанції.» 
 «Сказали були всі хто підключений до 220 підстанції будуть відключені. Поки, так мені сказали в обленерго поки вони не погасять свої борги, організація ця.» 

Мешканці кажуть, - не зважаючи на те, що пройшов тиждень після того, як повинні були відключити електроенергію, світло поки що є. У Полтавській філії «Полтаватеплоенерго» нам відповіли, - просто виконують свою роботу. Відключати електроенергію будуть на прохання основного споживача, - приватного підприємства. Тим часом мешканці будинків у розпачі. Життя без світла не уявляють. А за відсутності електроенергії довгий час, робота магазинів буде паралізована.