Полтавські підприємці б`ють на сполох

Полтавські підприємці б`ють на сполох. Підприємець Володимир Пронь жаліється, - інспекція з контролю за благоустроєм безпідставно демонтувала 3 кіоски. Винесли приписи ще на 5. Чим це обумовлено ніхто не пояснює.

Володимир Пронь, приватний підприємець
 «Документи є, навіть дозволи паспорти прив’язки, але вони рано вранці, у нас робочі кіоски повністю оснащені обладнанням, не дешевим, їх рано вранці забирають, мені телефонують продавці, - кажуть, - у нас немає кіоску. Без будь-яких дзвінків, попереджень благоустрою та міськвиконкому.» 
 «Щоб заповнити бюджет, не проводять сесію про розгляд МАФів, щоб потім благоустрій ходив і штрафував підприємців.» 

Де зберігають кіоски після демонтажу та як їх забрати теж ніхто не інформує. Обурений ситуацією і роботодавець пан Богдан. Говорить, - полтавці втрачають роботу.

Богдан Корнієнко, приватний підприємець
 «Договір є у нас. За комунальні послуги все заплачено, за оренду земельної ділянки заплачено. До кінця року вони не мають право цього робити.» 
 «Уже 6 працівників довелося звільнити. Тому що 3 кіоски демонтували.» 

 «Місто займається звичайним кидаловом.» 

З подібною проблемою зіштовхнувся і пан Євгеній. Жаліється, - без причини демонтували його 2 тимчасові споруди. А також не продовжили паспорт прив’язки на підприємницьку діяльність на 3-х пляжах. До того ж на місці його МАФів розташували інші. Ще й почали незаконно працювати до початку купального сезону.

Євгеній Карнухов, приватний підприємець
 «Я заплатив за електроенергію, взяв обладнання в борг, більше, чим на 800 тис грн.»  
 «30 людей, працівників чекали роботи з 1 травня, я їх за носа водив, вони нікуди не їхали працювати, ні у яке інше місто не йшли.»  
«Ті точки, які торгували не законно і про ті, що мені казали, вони не будуть торгувати.» 
 «Вони працюють. Мені дозволу не дають.» 

Щоб розібратись в ситуації підприємець звернувся до голови комісії з тимчасових споруд Тетяни Юрченко. Вона переправила його до заступника міського голови з питань ЖКГ, представника команди Олександра Удовіченка «Рідне місто» Олексія Чепурка. Відповіді чекати втомився, - говорить пан Євген.

Євгеній Карнухов, приватний підприємець
 «24 години часу у приймальні сиджу. Мене ніхто не приймає. Сиджу чекаю у понеділок, вівторок, у середу я чекаю до 18:00, коли уже людина йде з робочого місця.» 
 «Я ставлю конкретне запитання чому так. Чоловік мені говорить, там немає рішення виконкому. Я запитую чому минулого року мені дали працювати, а цього року не дали? Він мені нічого не відповів на це питання. Він мені каже - таке життя.»

За словами підприємців, - роботу в Полтаві знайти складно. Втрачаючи робочі місця в їх кіосках, полтавці змушені виїжджати за кордон.