Полтавська спеціалізована школа №3 у новому навчальному році стане ліцеєм

Полтавська спеціалізована школа №3 готується стати ліцеєм. І не дивно , адже цьогоріч школа очолила рейтинг результатів зовнішнього незалежного оцінювання по Полтавській області. Директор наукового ліцею Ірина Гринь переконана - головна мета керівників навчальних закладів - це знання дітей. А здача ЗНО - як лакмусовий папірець.

Ірина Гринь, директор наукового ліцею №3
"Ми посіли 15 місце в зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови серед усіх шкіл України, ми посіли сімдесят п`яте місце з англійської мови, і, в результаті, за рейтингом двохсот кращих шкіл України, за ЗНО, ми посіли шістдесят п`яту сходинку».

У ліцеї всі труднощі вирішують разом- говорить директор, - у тісному колі вчителів, учнів та їх батьків, які зажди мотивують та скеровують навчальний процес у потрібне русло. Учні пані Ірини, які цього року складали іспити впевнені - отримати високі бали допомогла саме підтримка вчителів. Їх клас досягнув особливих висот.

Катя, Наташа, випускники спеціалізованої школи №3
« З англійської мови найвищий бал у нас сто дев`яносто дев`ять із двохсот, тому це чудовий результат. З української мови - сто дев`яносто сім; з математики - сто вісімдесят шість, а з історії України - сто дев`яносто три».

Відтепер, вже студенти вишів, згадують - вчителі йшли назустріч учням і не завантажували випускників зайвими предметами.

«На базі нашої школи, він наших вчителів, ми кожен день залишалися після уроків та вчителі з нами займалися додатково, абсолютно безкоштовно.

«Також протягом нашого навчального року, тут панувала надзвичайно тепла та дружня атмосфера, яка дійсно сприяла нашим високим результатам».

За словами, Ірини Гринь - оновлений статус їхнього закладу дасть нові можливості для талановитої молоді. Відтепер зазнають змін і заняття.

Ірина Гринь, директор наукового ліцею №3
«Дуже приємно, що на сьогодні, ми вже спілкувалися з багатьма вишами міста Полтави і поруч із викладачами нашими, фаховими, будуть працювати і давати знання викладачі вищих навчальних закладів. Поглиблювати. Це, звичайно, я впевнена, дасть можливість дітям самореалізуватися і дасть можливість показати, проявити себе ще краще».

Вже першого вересня науковий ліцей відкриє свої двері для тридцяти п`ятикласників, які пройшли конкурсний відбір і зможуть розвиватися у різних напрямках. Зокрема, це інформаційно-технологічний, хіміко-біологічний, фізико-математичний і профіль іноземної філології.