До Дня фізичної культури і спорту представники галузі отримають премію

На черговому засіданні міськвиконкому вирішили виділити кошти до Дня фізичної культури і спорту. Матеріальну допомогу у розмірі 700 грн отримають 711 осіб.
Також підтримали виділення коштів за програмою «Турбота».

Наталія Бондаренко, начальник Управління соціального розвитку
«Надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями на загальну суму 354700 грн. Надання одноразової матеріальної допомоги 2-м учасникам бойових дій, які брали участь в АТО на загальну суму 2 тисячі грн. Надання матеріальної допомоги 4-м родинам, у яких померли учасники бойових дій на території інших держав, воїнів афганців по 2,5 тис грн. на загальну суму 10 тис грн.» 

Команда Андрія Матковського завжди підтримує та ініціює питання, спрямовані на розвиток міста та вирішення проблем полтавців, - говорить її представник, член міськвиконкому Дмитро Задворкін. Потурбуватись і про талановитих школярів.

Дмитро Задворкін, член міськвиконкому
«Я вважаю дуже важливим ініційоване нашою командою - це отримання стипендій від ПМР учням наших шкіл, близько 238 чоловік будуть отримувати стипендії. Я вважаю, що це дуже важливо. Це підтримка нашого молодого покоління і стимулювання до ще кращих результатів.»

Не менш важливим є і затвердження питання про організацію будівництва, реставрацію, реконструкцію, капітального ремонту об’єктів та розроблення детального плану територій, - додає Дмитро Задворкін.

Дмитро Задворкін, член міськвиконкому
«Питання по вулиці Деповській 2,4 там були питання з приводу опалення. Зараз вирішується там питання з приводу газопостачання. Дуже важливим, щоб люди не залишились в опалювальний період без тепла. І звичайно реконструкція багатьох об’єктів, саме управлінням капітального будівництва дуже багато об’єктів. Це і 3-тя школа реконструкція її далі продовжується, 3-х дитячих садочків.» 

Член міськвиконкому зазначає, - зараз розробляють детальний план територій по недобудові, яка стоїть уже понад 10 років, по вулиці Боровиковського 11.