Всесвітній день гуманітарної допомоги

Вони допомагають тим, хто цього потребує. Традиційно у другій декаді серпня святкують Всесвітній день гуманітарної допомоги. Пані Олена працює в одній з благодійних організацій Полтави. Говорить: за гуманітарною допомогою звертаються і жертви насилля, і безхатченки.

Олена Чикурова, благодійна організація «Світло надії» 
 Бездомный, который хочет поменять свою жизнь , которому нужен какой-то толчок . На улице он этот толчок не получит , кроме дискриминации , кроме дискриминации и всех негативных моментов.  В принципе человеку нужно просто поверить и тогда я думаю все получится.

Проблеми та перепони, як постраждалі особи так і гуманітарні співробітники змушені долати щодня. Пані Олена згадує тисячі нещасливих історій та згадку припадає одну, сповнену болю та переживань. Розповідає про хлопця, який приїхав з Луганської області , тоді ще був тяжким підлітком.

Олена Чикурова, благодійна організація «Світло надії»
Кочевал по всей Украине, ни документов, ничего у него не было , плюс зависимости , которые развились у него и он обратился в центр адаптации. На данный момент он женился, у него двое прекрасных девочек , самый главный месседж, который Сережа хочет донести он переодически приходит, когда он свободен приходит в центр и рассказывает свою историю успеха .

Допомагати для Олени сенс життя, розповідає: вирішила це робити , бо у самої траплялися різні життєві негаразди.

Олена Чикурова, благодійна організація «Світло надії»
Скорее всего-это какая-то личная мотивация , то есть скажем так, я пару раз находилась в таких сложных жизненных ситуациях и я просто не знала куда пойти и что сделать. Я знаю много моих друзей, знакомых , которые вот попадаю в такие обстоятельства . когда им общество не может помочь.

Нині багато з тих, хто отримав допомогу - достатньо реалізовані у житті люди, адже не все так страшно, як здається.