На "Твоєму просторі" поблизу музучилища прибирали сміття

На території «Твого простору» у Полтаві провели прибирання. Це сцена просто неба та зелена зона поблизу музичного училища. За словами представників громадської організації «Сіті лаб» та обласного молодіжного центру, - регулярно підтримують територію чистою.

Дмитро Верьовкін, представник ГО «Сіті лаб»
«Сьогодні виникла потреба, бо така ініціатива була в ОМЦ. А взагалі-то ми час від часу намагаємося прибирати своїми силами, просто нас не багато. Ми адмініструємо проведення заходів. Проводить заходи, зазвичай, інші організації якісь.»

Тут проводять театральні виступи, відкриті тренування, репетиції, акустичні концерти, лекторії, публічні обговорення, майстер-класи, кінопокази. Останнє координує Наталія Панченко. Говорить, - глядачі завжди прибирають за собою.

Наталія Панченко, представниця ОМЦ, координаторка проекту «Кіно просто неба»
«Наскільки ви можете бачити - тут чисто. У нас просто дуже свідома аудиторія, насправді, на наших івентах. За минулий рік, я давно відвідую такого типу заходи, і на фестивалях свідома аудиторія, і тим більше на наших кінопоказах. У нас люди не смітять.»

Представники «Сіті лаб» та молодіжного центру закликають полтавців, які відпочивають на «твоєму просторі» не залишати після себе сміття.