БОРЩОВИЙ НАБІР ЗРОСТАЄ У ЦІНІ

Ціни на інгрідієнти для традиційного борщового набору неухильно зростають. Місцеві продавці б`ють на сполох - вартість овочів збільшилась удвічі, а то й утричі впродовж року. Олена Чужбенко працює продавчинею, розповідає - підвищення цін на продукти - звичайна справа. У цьому році особливо виросли в ціні картопля і томати.

Олена Чужбенко, продавчиня
« Морква - десять гривень, буряк - десять, цибуля - десять. Помідори - дорожче. Капуста - вісім гривень».
«Ну це більш менш ціни такі. Дорога дуже картопля. Тому, що не вродило в цьому році, люди жаліються. Може трошки дешевше буде, у зв`язку з тим, що привезуть із Західної України».

З томатами ситуація критична через погодні умови - говорить пані Олена - зараз селяни везуть свої власні помідори на продаж. Але хоча ціни і зависокі - покупець є завжди - додає продавець.

Олена Чужбенко, продавчиня
«Помідор коштував десять гривень, то сьогодні двадцять вісім. Гарний помідор, рожевий. Картопля коштувала шість-сім, то зараз п`ятнадцять-шістнадцять. Хто зна, що воно буде до осені».

Нині при готуванні українського традиційного борщу для всієї родини - за «овочевий кошик» прийдеться віддати близько сімдесяти гривень за кілограм продуктів. Торік було близько тридцяти - сорока гривень. Зелень в цьому році зможете придбати від п`яти до десяти гривень за пучок.

І це вже не враховуючи вартість м"яса, яке робить борщ наваристим.
Чи зазнали змін ціни на фрукти - запитуєм у продавчині Зульфії. Вона, в основному, торгує херсонським врожаєм , каже - на противагу овочам, фрукти не здорожчали.

Зульфія, продавчиня
«Вот тридцать, пятнадцать, двенадцать. Слива тридцать. Яблоко продаю, виноград. Персики, нектарин».

«Виноград, например, был в прошлом году в такое время по тридцать - двадцать пять. Сегодня тоже такая цена. Я думаю, это норма».

Тож, якщо на десерт хочете поласувати ще й літніми смаколиками обирайте диню чи кавун. Цьогоріч їх вартість, в середньому, не надто висока - дванадцять та п`ять гривень відповідно.