Конференція "Освіта Полтавщини на шляху впровадження Нової української школи"

У новій сесійній залі обласної ради відбулась обласна серпнева конференція педагогічних працівників.

Олександр Біленький, голова обласної ради
«Радий вітати. Хочу побажати всім плідної роботи, щоб висновки від цієї конференції були втілені від самої маленької школи, до самої великої.»

Конференцію проводили у форматі дискусій з питання «Якісна освіта як пріоритетний напрям у процесі впровадження нової української школи».

Олег Пругло, в.о. голови ОДА
«Конференція дасть можливість нам обговорити ті питання, перед новим навчальним роком, які турбують вас у першу чергу. Я знаю, що є недофінансування у нас по деяким районам по з.п. до кінця року, але повірте, ми працюємо над цим і я думаю, що все буде гаразд.»

На конференції підбивали підсумки впровадження нової української школи за минулий навчальний рік та окреслювали плани на наступний. З вересня кількість учнів, які вчитимуться по-новому зросте. Адже, реформа уже охопить перший та другий класи, - говорить директор Департаменту освіти і науки ОДА Олена Харченко.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки ОДА
«НУШ - це реформа, яка є ключовою Міністерства освіти і науки. Ми продовжуємо цю реформу. 14,8 тис дітей сядуть за парти. Це будуть першокласники НУШ. Всього їх буде 30 тисяч дітей охоплених реформою НУШ. Це 15 тис дітей, які йдуть до другого класу.»

На нараді виступив заступник Міністра освіти і науки України Вадим Карандій. Анонсував моніторинг «НУШ 2+». Перевірятимуть якість освіти у 1-2 класах.

Вадим Карандій, заступник Міністра освіти і науки України
«Уже пройшли у нас учні і вчителі пілотних шкіл і наразі, можна робити певні висновки. Фіксацію результатів ми маємо зробити на початку 3-го класу, тому 2+. Ми фіксуємо, що відбулося впродовж перших 2-х років реалізації, але робимо це на початку їхнього навчання 3-го року.» 
Під час конференції кращих працівників освіти Полтавщини відзначили подяками та грамотами Міністерства освіти і науки України.