Небезпека дитячого майданчика: аварійні гойдалки та каруселі

Гойдалка з гнилими дерев’яними опорами, карусель зі зламаною віссю та гірка, де відсутні щаблі і це ще не все. Такий вигляд має дитячий майданчик у Полтаві за адресою провулок Заячий, 8. Мешканці прилеглих будинків говорять: тут гуляють діти трьох будинків, батьки занепокоєні, бо пускати дітей сюди небезпечно. Яна Перегудова має маленьку донечку. Розповідає: немає жодної нормальної гойдалки, тому доводиться ходити на інші майданчики.
Яна Перегудова, полтавка
Качеля, где катаються мамочка с ребенком вон она стоит на трех ногах .Уже родители подпирают камнями, потому что опасно , она может просто поламаться , другая качель, где два человека садится , то есть ребенку опасно приземляться , потому что там нету этой защитной штучки и каруселька та, что по кругу она даже не ездит.
Не менш занепокоєний і Олександр, сину три рочки та де проводити дозвілля немає. Говорить: ввечері на цій території знаходиться близько двадцяти -тридцяти дітей, хоча майданчик є аварійним та небезпечним. Додає: доводиться ремонтувати все це за власний кошт , адже представники міської влади не реагують, звертався він і до ЖЕО №2 і в управління ЖКГ,до профільного заступника , представника команди Удовіченка "Рідне місто" Олексія Чепурка, у відповідях тільки посилання на відсутність коштів і поради вирішувати проблему самим.

Олександр Коваленко, мешканець будинку у провулку Заячому,
Постійно потрібно підтримувати цей майданчик , ремонтували вже гірку , щабель замінив. Потім знайомі ремонтували ту саму гойдалку , прогнивали дерев’яні опори. Я телефонував , писав листа сказали, що тих коштів , що їм надається можна тільки прибирати , а ремонти робити не будуть. Вони запланували,можливо, колись наступного року , а поки що ми можемо і власним коштом щось робити , порекомендували нам власним коштом щось робити.
З онуком на цьому майданчику гуляє і Ніна Вікторівна. Говорить: бездіяльністю представників міської влади обурена. Адже , як вже відомо усім, заробітні плати чиновники поробили собі високі до 50 тисяч гривень, то може нехай скинуться по копійці.

Ніна Дорошенко, полтавка
Там взагалі дітки катаються, а ніжки ті шатаються. В основному тут немає, де дітям гратися. Хай з кожного по десять тисяч виділять на майданчики , на 10 тисяч можна було облаштувати.

Мешканці прилеглих будинків за адресою провулок Заячий,8 запитують: у випадку травми дитини , хто відповідатиме?
Наша редакція теж направила відповідний запит щодо того хто відповідальний за ремонт та обслуговування майданчика у міську раду.