Полтавці протестують проти прокладення комунікацій через будинок, у якому вони проживають

Полтавці протестують проти прокладення комунікацій через будинок, у якому вони проживають. Мешканці по вулиці Докучаєва налякані. Говорять, - працівники підприємства «Полтаватеплоенерго» почали копати під їх домом. Бояться, що старий будинок завалиться. Тому роботі перешкоджають.

Віктор Діброва, мешканець будинку
«Дім 46 років уже стоїть, фундамент до кінця майже своє відживає, його турбувати взагалі не можна. 3 камази землі вивезли і почали сюди уже копати. Коли пів камазу загрузили землі, чоловік вискочив з цього під`їзду став під ковш і люди повиходили. Вони речі свої зібрали і бистренько втекли.» 

Річ у тім, що раніше теплом мешканців 17 будинків мікрорайону Інститут зв`язку забезпечував турбомеханічний завод. Після того, як з цим виникли труднощі, «Полтаватеплоенерго» погодилось перемикнути споживачів до котельні свого підприємства за адресою Квітуча, 6. Для цього треба побудувати з’єднувальну перемичку. Це передбачає прокладення трубопроводів через будинок по вулиці Докучаєва.

Людмила Коваль, мешканець будинку
«Гаряча вода - це опалення на Заячій, десь 16 домів хочуть підключити. Ми переживаємо за те, що порушення фундаменту і якщо прорве цю трубу на 300, що буде з домом з нашим. Попливе дім і ми разом з квартирами.» 

За словами головного інженера «Полтаватеплоенерго» Володимира Пасічка, дозвіл на проведення земляних робіт є. Крім того, трубопровід через будинок по вулиці Докучаєва уже прокладений ще 15 років тому.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
«Ця мережа зараз знаходиться в роботі і по ній зараз надаються послуги подальним будинкам для надання гарячого водопостачання. Тобто, ми нічого не змінюючи, єдине, що збільшується діаметр трубопроводів десь на 10 см. Навпаки при проведенню цієї реконструкції ми проложимо трубопроводи безканально, виконаємо герметизацію воду і виконаємо якісну ізоляцію трубопроводів, якщо навіть були якісь негативні наслідки перетину, то після цих робіт вони зникнуть.» 

За словами Володимира Пасічка, - прокладання трубопроводу через будинок по вулиці Докучаєва планували завершити до початку опалювального періоду. Проте, через протестуючих мешканців, роботи поки що зупинені. Якщо після додаткових роз’яснень від працівників «Полтаватеплоенерго» працювати і надалі заважатимуть, інші полтавці - мешканці 17 будинків мікрорайону Інститут зв`язку залишаться у наступному зимою без тепла.