На Алеї Героїв Полтавського міського цвинтаря вшанували пам'ять учасників антитерористичної операції

Зі сльозами та ранами у серці. У Полтаві на Алеї Героїв Полтавського міського цвинтаря вшанували пам'ять учасників антитерористичної операції. Час не лікує, біль не вщухає,-говорить мати загиблого Романа Василенка . Згадує: Бог послав його на 8 березня, він ніколи не здавався та завжди йшов вперед. У 2014 році пішов захищати Україну.

Марія Верлон, мати загиблого Р.Василенка  " Хлопцю відірвало руку він його з бою виніс з гарячої точки і в нього рука та прижилась, пришили і все нормально. І варив їсти на війні, є вільний час він готував , допомогав хлопцям машини ремонтував , в нього машина завжди була «на ходу» . Приїжджало його керівництво і казало, якщо б таких хлопців побільше ми б виграли. "

Захищати рідну неньку всупереч усьому , захищати близьких , рідних та дочекатися світлого майбутнього держави,- про таке мріяв хлопець.

Марія Верлон, мати загиблого Р. Василенка  Так вийшло , що привезли мені 10 лютого 2016 року його у труні. Не дочекались кінця гарного нашого України, щоб вона була вільна і менше постраждалих наших.

На життя тепер дивиться по-іншому пані Тетяна Горячевська.Загибель сина Олександра перевернула все життя. Розповідає: багатьох матерів загиблих тепер тримає на цій землі лише віра у перемогу .

Тетяна Горячевська, мати загиблого О. Горячевського  Ми зараз повинні надати всі сили -це боротьба , боротьба за те, щоб цей прапор за який полягли наші сини ніколи не був потоптаний , щоб він вільно розвивався над всією країною. Всі жалі, всі плачі залиште нам , а вся громада повинна згуртуватися для того, щоб ми перемогли.

Наймолодшому герою було лише 20 років, найстаршому - 51 . Вшанував пам'ять загиблим і заступник голови Полтавської облдержадміністрації Микола Білокінь.


Микола Білокінь, заступник голови Полтавської ОДА " Вічна пам'ять нашим хлопцям, які віддали своє життя . полтавська свобода в зоні АТО -ось вона десятки хлопців і по всій Україні дуже багато, вічна Слава Героям. "

Микола Білокінь зазначив: пам’ятати героїв наш святий обов’язок.