Фотовиставка військового кореспондента В. Лазарєва відкрилась у музеї авіації та космонавтики

Світлини повсякденного життя бійців на передовій можна побачити у музеї авіації та космонавтики. Там відкрилась виставка «Миті незалежності». Автор - військовий кореспондент Володимир Лазарєв. На події не з`явився. Зараз у зоні ООС, - розповідають працівники музею.

Владлен Орлов, співробітник музею авіації та космонавтики
 «Основне прагнення нашого колеги, пана Лазарєва, це продемонструвати, що війна - це не лише смерть, кров, руйнування, знищення, а й якісно продемонструвати, що навіть на лінії розмежування можуть бути шлюби, весілля.» 

Виставку присвятили Дню Незалежності України. Тут всього 20 фото. Автор створював їх з 2015 року, працюючи у Донеччині та Луганщині.

Владлен Орлов, співробітник музею авіації та космонавтики
«Якщо вести мову про географічний фактор, це фактично вся зона АТО. Від Станиці Луганської на півночі, до Широкіного на півдні, на узбережжі Азовського моря.» 

Це уже 6-та виставка Володимира Лазарєва у музеї авіації та космонавтики. Загалом він співпрацює з закладом не перший рік. Регулярно поповнює фондосховище. Радує відвідувачів переважно фотографіями.

Андрій Пушкарєв, завідувач музею авіації та космонавтики
 «Це його особистий погляд на події, які відбуваються в країні протягом останніх років в так званій зоні АТО, де люди існують на межі війни і миру.» 

Фотовиставка Володимира Лазарєва триватиме до 5 вересня.