На території військового коледжу сержантського складу урочисто підняли прапор України

Аліна Боровик, журналіст
«23 серпня в Україні відзначають день прапору. У Полтаві на території військового коледжу сержантського складу підняли державний символ о 8 год ранку.» 

 «Державний прапор України підняти…»

Ігор Міцюк начальник 179-го об`єднаного навчального-тренувального центру військ зв’язку ЗСУ брав участь у бойових діях на сході країни. Говорить, - військова людина щодня, прокидаючись з ранку, готова йти захищати свою країну. Повертаючись додому з передової, вона привозить з собою прапор, підписаний побратимами.

Тут прапор піднімають щодня.

Ігор Міцюк, начальник 179 об`єднаного навчального-тренувального центру військ зв’язку ЗСУ
 «Весь плац зайнятий, трохи більше 1,5 чоловік. Сьогодні день державного прапора. Це символ єдності, автентичності. Для кожного військового це дуже серйозно. З прапором гинуть люди.» 

Перше офіційне визнання синьо-жовтого прапора як нашого національного символу відбулося 22 березня 1918 року - Центральна Рада прийняла Закон, затвердивши поєднання жовтого і блакитного кольорів як прапор Української Народної Республіки.

Ігор Міцюк, начальник 179 об`єднаного навчального-тренувального центру військ зв’язку ЗСУ
 «2004 року Указом Президента України на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки, незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України, 23 серпня встановлено офіційним святом - днем державного прапора України.»

Починаючи з 2009-го цього дня по всій країні щорічно почали урочисто підіймати прапор.