В Україні продовжують впроваджувати реформу Нової української школи

Нова школа і нові правила. В Україні продовжують впроваджувати реформу Нової української школи. Одна з новацій - освіта вдома, з вересня 2019-го року перейти на сімейну освіту зможуть всі бажаючі, достатньо лише написати заяву.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації " Якщо дитина часто хворіє або займається у спортивній або мистецькій школі має право перейти на домашню форму навчання . оцінювання буде проводитися поетапно за півріччя. кожна школа є можливість запровадити вечірню форму навчання, а дитина при досягненні нею 14 років за умови , що має достатній рівень знань , від 7-12 балів, має право завершити 10-11-12 клас достроково. "

Також серед нового - предмети, яких раніше не було- фінансова грамотність, економічна компетентність.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації"Це дасть змогу дитині не просто отримати знання , а й навчитися ці знання використовувати у повсякденному житті. Тобто, не просто порахувати , а вивчити якісь приклади , але й визначити навіщо це потрібно ,як розрахувати бюджет своєї родини. "

Полтавка Лілія Близнюк цьогоріч закінчила школу та за нововеденнями Нової української школи стежить, розповідає про них чула .

Лілія Близнюк, полтавка"Я вважаю , що потрібно закінчувати до кінця, якщо ти вирішив не йти зі школи після 9-го класу , то до кінця .Я думаю, що фінансова грамотність -це предмет, який навчить дітей правильно розпоряджатися грошима, знати певні закони, щоб у цьому світі краще орієнтуватися. "


Полтавці говорять: головне , щоб нові впровадження були дієвими та на користь учням.