Всеукраїнський форум дрібних фермерів та приватних землевласників пройшов у Миргороді

В Миргороді на Полтавщині пройшов перший у такому форматі Всеукраїнський форум фермерів і дрібних землевласників. На нього завітали представники 12 областей України, понад 250 учасників. Чекали й на Президента Володимира Зеленського. Принаймні заздалегідь надсилали листа із запрошенням. Проте глава держави не з"явився. Головна мета і тема номер один зустрічі - говорять організатори, українська земля. Ставлення до неї, до села і фермерів. Адже - наголошують, стурботвані можливістю в Україні відкриття ринку земель СГ призначення.

 Дмитро Гриб, співорганізатор форуму (голова ФГ "Райдуга", Диканський р-н)
" Земля - це не звичайний товар...
...незрозуміло що буде для наших наступних поколінь "

Лейтмотив зустрічі - продаж СГ земель нині не на часі. До цього не готова ні держава , ні ,власне, фермери. Цьому має передувати ретельна , комплексна робота. Подолання багатьох перешкод і недоліків- наголошують учасники форуму.

 Дмитро Гриб, співорганізатор форуму (голова ФГ "Райдуга", Диканський р-н)

"Основна наша думка, якщо і буде відкриття...
... на нашу думку це неможливо "

Все життя присвятила служінню українському селу Герой України Тетяна Корост. Вона переконана - земля має належати тим, хто на ній працює.

 Тетяна Корост, Герой України, учасниця форуму
" Скажіть чому вважається, що хтось прийде...
...як створити робочі місця "

Землю сільськогосподарського призначення продавати не можна - наголошує директор агрофірми знаної на всю Україну. Говорить - в достатній кількості є інший резерв. Він і має слугувати товаром.
 Тетяна Корост, Герой України, учасниця форуму
" землі особистого селянського господарства , і їх у нашій державі...
...хай торгують 
 Но землю сільськогосподарську, землю товарного..
...нашої держави "

Всі висловлені на форумі думки, бачення , пропозиції й вимоги , фермери й дрібні землевласники хочуть донести до глави держави. Відповідний лист передадуть до адміністраціх Президента. Налаштовані - зазначають, рішуче. Якщо потрібна буде ще одна зустріч - вже поїдуть до Києва.