Чи купують шкільну форму?

Купують чи ні? До нового навчального сезону лишився тиждень . На ринках Полтави з’явилась шкільна форма, не зважаючи на те, що цьогоріч можна ходити у будь-чому. Продавець Ігор Максимчук говорить: нині купувати форму стали менше.

Ігор Максимчук, продавець " Дуже мало питають костюми, але в принципі питають. Попит на шкільну форму знизився? -Знизився, почнемо з того, що кожен рік падає, чи спроможність людей падає і безумовно зіграло роль те, що відмінили форму , але все одно в шортах хлопчик же не буде ходити і це якось змушує людину купувати, що дитина йде у брюках, рубашці. "


Тим не менш ціни на форму від шістсот гривень до тисяча трьохсот гривень,-говорить пан Ігор.

Ігор Максимчук,продавець " Ціни не змінилися, я навіть вважаю впали . -З чим це пов’язано? -Курс впав і попит впав, виробники почали менше шити . "

Обирає шкільну форму для свого сина Аліна, який цьогоріч першокласник. Говорить: це, по-перше, традиція, по-друге, дисципліна. Тому вважає, що все-таки не зважаючи на дозвіл ходити у будь-чому шкільний стиль актуальний.

Аліна Поборченко, полтавка" Я вважаю, що школяр повинен бути в чому попало , школяр повинен бути школярем у формі, стараємось вибрати. "

З донечкою Кірою цьогоріч до школи не у шкільній формі та у класиці пані Тетяна.

Тетяна Пеліпець, полтавка "Я против школьной формы . Мне не нравится когда они все одинаковые.Чтобы было классическое, но все разное."

Купувати не збирається ні форму , ні класичні речі пані Ольга. Говорить: у класиці лише на перше вересня, далі ж у чому зручно. Переконана зараз шкільна форма не актуальна, та й проблем із нею багато: ходити у жакетах незручно, діти швидко виростають, при пранні рветься.


Ольга Ковнір, полтавка" Брюки и футболку белую. На первое да. -А потім? -Джинси, футболка, свитшоты , все в чем удобно и не жарко.  Каждый должен ходить на сколько хватает денег и в чем удобно. "

Тож, який одяг обирати у школу вирішувати батькам та їх дітям, головне , вважають у Департаменті освіти, щоб школярі почували себе комфортно.