Відзначили День незалежності покладанням квітів.

У Полтаві в День Незалежності України - традиційні квіти до пам"ятника. Урочистості проходять біля пам’ятника борцю за українську державу, бессмертному кобзареві Тарасу Шевченку.

Ольга Жукова, полтавка " Це якесь особливе свято, коли в людей настала незалежність , стали відчувати себе вільніше. Сьогодні буду цілий день гуляти просто по місту , дуже люблю це місто і взагалі у всіх людей дуже святковий настрій , всі посміхаються і в такі дні просто неможливо всидіти вдома, треба гуляти.

Прийшла з сином Романом на святкування і пані Сніжана. Говорить: у планах пройтись містом святковою ходою.

Сніжана Любива, полтавка  "Це почуття незалежності, свободи, миру.  Ми стали більш вільними , більш незалежними від інших.  Атмосфера святкова, радісна .Люди повернулися до свого коріння, цінують те, що вони українці. "

Вітають з Днем незалежності України танцювальні і пісенні колективи.


Після полтавці йдуть до пам’ятного знаку «Загиблим українським козакам».А продовжують свято біля пам’ятника гетьману Іванові Мазепі.


Валентина Крохмаль, полтавка " Хотіла висвітлити свою громадську позицію з приводу Дня Незалежності. За неї боролися наші батьки , наші бабусі , а тепер і я підтримую таку ж позицію."Для мене це загалом велике свято дітям розказую, дозволяю їм виховати і виростити те покоління , яке нам просто піде на зміну і буде підтримувати нас. "

Урочистості та святкові заходи проходили в місті упродовж дня .