Для нього життя -суцільний рух. Полтавцю Максиму Дудченко виповнилося 100 років

Такі як він надихають. Полтавцю Максиму Андрійовичу Дудченку виповнилося сто років. Він професор кафедри української медичної стоматологічної академії, доктор медичних наук та почесний академік УМСА . У свої сто ходить пішки на роботу- два з половиною кілометри , викладає студентам, а ще консультує хворих. За своє життя написав не одну книжку. Розповідає: сам народився у Дніпропетровській області. Переїхав до Полтави у 1974 році.

Максим Дудченко, 100-річний полтавець " Вот я в 1974 году приехал сюда быть завкафедрой и работал им где-то до 1991 года , потом в 75 лет я перешел работать профессором этой кафедры и на этой кафедре я работаю 45 лет. "

Працювати для ювіляра - говорить, зовсім не тягар. Життя - це суцільний рух. І головне в ньому - вважає, приносити користь іншим . А ще передавати власний досвід, ділитися своїми цінними знаннями , щоб твій талант жив у твоїх учнях .


Максим Дудченко, 100-річний полтавець" Я веду занятия с группами студентов , я обычно провожу со всеми студентами персонально занятия как нужно работать врачу с больным человеком. Провожу клинические конференции , патологические все , кто умер провожу разбор глубочайший ."

Ділиться секретом: бути гарним лікарем- це звертати увагу на все.До кожного пацієнта особливий підхід та прагнення допомогти.


Максим Дудченко,100-річний полтавець " Когда исследуешь больного , то не фиксируй внимание на то, что больной жалуется .Нередко мы встречаем привозят больного с желудком . А у него инфаркт Миокарда.Так что нужно больного всесторонне исследовать начиная от кожи , мышц, суставов и дальше легкие , сердце и все органы. "


Його історія підтвердження того, що вік тільки у паспорті, все інше умовності, головне, -наголошує Максим Андрійович Дудченко, по життю бути оптимістом.