Монітор для геймерів та моноблоки. Полтавці не розуміють навіщо місту такі закупівлі.

Протягом року управління житлово-комунального господарства закупило комп’ютерну техніку - монітор для геймерів, а також непрактичні в обслуговуванні моноблоки. 8 квітня 2019 року управління підписало договори про закупівлю системного блоку за 41192 грн та моніторів за 14808 грн. А на прикінці червня комунальники купили 34-дюймовий монітор за 15997 грн та моноблоки 19,5-дюймові і 21,5-дюймові на 105396 грн. Про це повідомляє інтернет-видання «Полтавщина». Де будуть використовувати цю техніку нам з’ясувати не вдалося. В управлінні житлово-комунального господарства відповіли, - начальник управління Сергій Сінельник на лікарняному. Профільний заступник міського голови Олексій Чепурко на дзвінки не відповідає. Полтавці вважають закупівлю комп’ютерної техніки, яку використовують геймери преміум-класу, для міста не потрібною. Говорять, - у нас є багато не вирішених нагальних проблем, якими управління ЖКГ не займається.

 «Якщо це вони збираються бізнес робити на придбаних товарах за державний кошт, то це не правильно.» 
 «Проблем більше, чим всього іншого.» 
 «- Двори, дитячі майданчики, немає під`їзду для інвалідів, спусків, ями у дворах. Купа проблем, дахи течуть у людей. - Забори у центрі такі, у нас у дворі мешканці самі збираємося лагодити забор.»

Люди обурюються також цифрами заробітних плат, які встановили собі чиновники на рівні близько 50 000 гривень.

 "Якщо людина, не виконує своєї обов`язків службових, то яка може бути зарплата?»

 «Вони не виконують свої обов’язки, немає за що їм таку зарплату нараховувати.» 
 «Краще уже майданчики зробити, покращити поробити у дворах площадки, чим закупляти не потрібне, покращити якість дворів. Я живу на Панаса Мирного, то у нас жахливий двір, ні дитячого майданчика нема, самі батьки що зробили.» 

«Дороги, сміття прибирати, все дуже просто, коректори у нас тільки ремонтуються, а не капітально ремонтуються, багато проблем у нас.» 

 «Щоб щось аналізувати результати, потрібно бачити якісь результати роботи, мені інколи здається, що вони не показують себе на виду тому важко проаналізувати, тому що з мого досвіду я не бачу, що вони роблять.» 

Народний депутат України Сергій Каплін ситуацією з закупівлею комп`ютерного обладнання обурений.

Сергій Каплін, народний депутат України
 «Подібне марнотратство - це стиль роботи нової коаліції. Вони звикли так жити. Удовиченко свого часу, коли був керівником ОДА, правою рукою Януковича, на ліво і на право розпоряджалися млрд. коштів, а люди отримували найменшу у Європі зп, пенсію, соцдопомоги. Нинішня влада так само у місці працює у подібному стилі. Простим людям - нічого, собі - абсолютно все. Але, головне їх завдання полягає у тому, що по завищеним цінам купуючи монітор, який коштує у 3-4 дешевше, чим у магазині, заробити собі на майбутню виборчу кампанію. І ви потім побачите бігборди, телевізійні ролики, величезну к-ть журналів, газет іншої реклами і знайте, - що це за ваші вкрадені гроші.» 

Сергій Каплін переконаний, - техніку закупили за завищеною ціною. Додає, - направить запит до правоохоронних органів, щоб показати полтавцям яка реальна вартість обладнання.