Квіти чи благодійність?

Незабаром новий навчальний рік, і уже традиційно, учні та їх батьки збираються купувати квіти до Першого Дзвоника. Хтось вважає «квіткові традиції» даниною моди, яка , з року в рік, «влітає в копієчку», інші - необхідністю прояву уваги.

"Эти цветы,конечно, живые. Это красиво. Но это на день, на два.
" я б даже, будучи учителем, отказалась от этих цветов.

Букети коштують від 15 гривень - і це в бабусь на парапеті з 5-ти айстр, за кілька днів до свята. Але навіть з таких - на клас з 20 учнів сума вийде солідною - до шестисот гривень. Не говорячи про флористичні магазини, де ціни на квіткові композиції зростають в рази.
Полтавці переконані - краще віддати кошти на благодійність.


«Это первое сентября, но так много цветов - их не нужно. Конечно лучше часть денег собрать и конечно их направить на более нужное русло - детям, которые в этом нуждаются. На лечение, на помощь. Даже просто какую-то маленькую радость этому ребенку». ????


« Я тільки за. Тому, що ті квіти, які дарують вчителям. Через дві години всі будуть на помойці. Їх викидують. Це якась дурна традиція. Раніше такої не було».

Полтавка Валентина - колишній викладач французької мови . Говорить - для неї, як для вчителя, квіти - не головне. Куди корисніше уміти жертвувати тим, хто цього потребує.


" Мені здається, показати своє відношення до викладача можна тільки емоційно - своїм відношенням до навчання, і своїм відношенням до цієї людини, але не квітами.

За таку ініціативу виступає і фонд «Таблеточки». Організатори акції «Благодійність замість квітів» вже не перший рік пропонують батькам дарувати на свято Першого Дзвоника один букет від всього класу, інші кошти жертвувати онкохворих дітям - говорить представник благодійного фонду «Таблеточки» - Ольга Мазур.

Ольга Мазур, лідер команди комунікацій благодійного фонду «Таблеточки»

«Ми створюємо і надаємо сертифікат, який клас або група батьків може роздрукувати і подарувати вчителю, як підтвердження того, що ось така ініціатива відбулась. Вчителю самому приємно стати частиною такої благодійної місії і допомогти дітям».

Пані Ольга розповідає - за весь час існування такої акції вдалося зібрати вже 430 тисяч гривень і допомогти більш ніж трьом тисячам дітлахам. Додає - долучитися до ініціативи зможе кожен. Вся інформація міститься на сторінках в соц. мережах.

Ольга Мазур, лідер команди комунікацій благодійного фонду «Таблеточки»

«Є на нашому сайті створена кампанія, як окрема сторінка, де є опис даної акції і кожен бажаючий може, безпосередньо, зайшовши на сайт, зробити внесок, побачити свій внесок, тобто все прозоро, все дуже відкрито».

Пам`ятайте, ті квіти, які ви даруєте на Перше вересня, досить швидко зав`януть, а благодійна допомога дозволить змінити життя не однієї дитини та її сім`ї на краще.