Освітяни Полтави окреслили плани на майбутній навчальний рік на щорічній серпневій конференції.

Серпневу педагогічну конференцію провели у галереї мистецтв. Там зібрались керівники закладів освіти міста. Захід провели у рамках марафону «Зміни заради майбутнього.»

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти
 «Полтавські школи приймуть приблизно 30,5 тис учнів.» 
 «У цьому році ми оздобили 115 кабінетів перших класів за всіма нормами у відповідності до концепції НУШ. Є класи, які у нас пілотуються на державному рівці, у цьому році уже навіть 3-ті класи будуть.» 

Учасниця конференції Аліна Іванівна Шумська вчителюванню присвятили все життя. Пропрацювала у школі 50 років, про що не жалкує.

Аліна Шумська, учасниця конференції
 «У нас є скарб. Не залежно від наших зарплат і від моєї пенсії 3 тисячі. Я чесно про це кажу. Я дуже рада, що цією професією 50 років займалась у 3 школі з дивним директором школи Іваном Івановичем.» 
 «Сьогодні тут самі розумні, виховані і самі гарні директори шкіл.» 

На педагогічній конференції присутній і депутат міської ради, представник команди Андрія Матковського Олександр Глазов. Говорить, - під час зібрання не лише звітують про торішні досягнення та окреслюють плани на майбутній навчальний рік. У першу чергу прислухаються до побажань та скарг педагогів.

Олександр Глазов, депутат міської ради
 «Ініціюємо підпушення зп. Тому що сьогодні не одноразово лунало від виступаючих, доповідачів проблема того, що фінансування зп. Особливо це стосується нянь в дитячих садочках, так само і працівників у школах.»

Олександр Глазов додає, - на жаль, деякі депутати не підтримали ініціативу про підвищення заробітних плат працівникам освіти. Особливо проти виступила фракція «Рідне місто». Проте, питання продовжуватимуть підіймати. Тримають зв’язок з керівниками навчальних закладів щодо можливості реалізації викликів нової української школи.

Олександр Глазов, депутат міської ради
 «Зараз працюємо на рахунок стану підготовки до навчального року. Тому що є проблемні заклади, які, на жаль, не встигають до початку навчального року завершити ремонтні роботи.»
 «Будемо підтримувати їх, тому що освітня галузь нашого міста дає великий поштовх для розвитку. І це наше майбутнє, яке буде уже керувати нашим містом у подальшому.»

Всього 1 вересня до нової української школи у Полтаві підуть 3400 першокласників.