З 22 серпня набули чинності нові штрафи на нерозмитнені авто

З 22 серпня запроваджено нові штрафні санкції за порушення при переміщенні транспортних засобів в митних режимах тимчасового ввезення і транзиту. 85 тисяч , 170 тисяч - такі штрафи платитимете , якщо у вас не розмитнене авто на території України. Пільговий період розмитнення для євробляхерів закінчився. Він тривав упродовж трьох місяців до 22 лютого. Протягом цього часу власники "євроблях" могли отримати українські номери, заплативши половину стандартного акцизного збору.

Сергій Запорізький, заступник начальника відділу протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії "За порушення терміну доставки більше двадцяти діб , але не більше тридцяти діб, а також тимчасове ввезення встановлена санкція в розмірі п’яти тисяч мінімум доходів громадян - це зараз 85 тисяч гривень, а якщо йде перевищення 30 добового терміну , то санкція становить 10 тисяч , це вже 170 тисяч гривень або конфіскація транспортних засобів."

Крім цього передбачено відповідальність за передачу транспортного засобу особистого користування , тимчасово ввезеного на митну територію України чи поміщеного у митний режим транзиту , у володіння або розпорядження іншій особі , а також використання такого транспортного засобу у комерційних цілях.

Сергій Запорізький, заступник начальника відділу протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії " за нього встановлена штрафна санкція в розмірі двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян -34 ."

Полтавець Максим Мірошниченко купив авто за кордоном. Говорить: вирішив одразу розмитнити , щоб потім не боятися штрафу.

Максим Мірошниченко, полтавець " Пройшов сертифікацію , проїхав МРЕО, пройшов криміналіста , привіз ці всі документи до брокера , брокер підготував декларацію подали. До митного оформлення. Ціна пройшла все відповідає. Тільки що пройшли звірку. На кордоні був складений акт огляду , інспектор, який знаходиться на території Полтави провірив звірку зараз декларація до оформляється і я забираю машину. "

Максим Мірошниченко зазначає: купувати авто в Україні чи розмитнювати , що вигідніше поки що не знає, адже попереду ще реєстрація автомобіля.