Туфлі, балетки або спортивне взуття? А чому надаєте перевагу Ви?

Що взути на ніжки жінкам влітку, щоб і гарно і зручно? Адже неправильне взуття може з легкістю завдати шкоди усьому тілу- застерігають лікарі. Полтавки діляться: у літній сезон , як ніколи іде в хід весь арсенал взуття з гардеробу.

Балетки или кроссовки. " Проще так передвигаться. Если большие каблуки или неудобная подошва могут болеть."

" Низькому, тому що зручніше , швидше ходити , з дитиною пересуватися. Каблук, коли незручн ий каблук , хоча в принципя, якщо правильно підібрати взуття , то буде зручно в будь-якому ."

" Вільному , зручному. Таке , щоб не парило ноги.  щоб вон обуло зручне, не тиснуло ноги і в ньому було вільно ходити. "

" Панянки можуть щодня ходити на підборах або надавати перевагу зручним балеткам та не всі знають, що від висоти підошви залежить здоров я ніжок. Обрати корисне та гарне взуття допоможуть поради фахівців. "

Найнебезпечнішими є моделі на підборах,-говорять медики. Туфлі, босоніжки на шпильці створюють навантаження на поясницю, органи малого тазу, суглоби. З часом може виникнути деформація пальчиків, у народі це називають « шишкою».

Микола Кислий, лікар-ортопед " При постійній хотьбі на високих підборах у хворих часто формується поперерчна плоскостопість переднього відділу ступні -це веде до дефорації ступні у вигляді деформації другого пальця . ця паталогія призводить до оперативних втручань. "

Завдає шкоди не тільки носіння високоих підборів, але й взагалі його відсутність,бо загрожує деформацією стопи.

Микола Кислий, лікар-ортопед  " Веде до формування таких патологічних змін ступні, як фассити , тендініти сухожилля ступнів , а також формування пяткових шпор і формування плоскостопості. "

При виборі взуття звертайте увагу на шкіряні матеріали, достатню вентильованіть взуття , правильний розмір та невеликі підбори 2-4 см. А якщо ви вже наприкінці дня відчули втому і біль у ногах без суттєвих навантажень - час звертатися до лікаря.