Сесія Київської районної у місті Полтава ради не відбулася.

Сьогодні у київському районі міста мала б відбутися чергова сесія ради.Та забракло кворуму , для проведення сесії необхідно було 19 депутатів, прийшо 17. На засідання не з`явилися представники Рідного міста, Батьківщини та СДП. Хоча напередодні на погоджувальній раді голови усіх фракцій погодили порядок денний.

В`ячеслав Троян, голова фракції "Укроп"
Я просто зараз в шоці, просто в шоці. Ми провели погоджувальну раду, провели земельну комісію, я - член земельної комісії і у нас хороший голова земельної комісії. Скільки там питань було, люди ж теж приходили.
Були на погоджувальній раді були всі голови фракцій, я теж голова фракції "Укроп". Була і Батьківщина, були всі. Всі начебто згодні. Зараз приходимо, і ви знаєте, мені просто соромно. Я теж із роботи прийшов, люди відпросилися з роботи, ви знаєте як це. Що мені людям казать на окрузі? Почекайте, ваші земельні питання не вирішені - чекайте ще місяць чи два?. Мені дуже прикро, що Шамота, зараз він голова, той же Удовіченко, у газетах будь-де пишуть - вони працюють".

"Я хотів би подивитись в очі Олександру Васильовичу Удовіченку, подивитись Шамоті в очі, подивитись хто там зараз Батьківщиною керує. Запросить їх сюди: чого ви таке робите, чого ви опускаєте політичний распіль до рівня районних рад. Це не потрібно, ми тут повинні працювати".

Голова ради Сергій Синягівський говорить - зрив сесії стався через те що його хочуть зняти з посади , але бракує голосів. Тому опоненти вибрали саме таку тактику. На його думку у раді треба займатися вирішенням господарських питань, а не політикою. На порядку денному, серед іншого, понад 250 нагальних питань.

Сергій Синягівський, голова Київської райради

" Уявіть собі, коли в нас остання сесія відбувалася в середині червня, то за два з половиною місяці у нас назбиралися ці питання. Люди дізнаються, ми всім сказали, що обов`язково, протягом тижня ми ці питання всі вирішемо, закриємо. На сьогодні, мені досить дивно, що ці політичні сили, не ставлять, скажемо так за основу, щоби вирішити основні ці питання, але знову таки політичні домовленості, політичні кон`юктура, політичний популізм бере верх. І я думаю, що на чергових виборах, місцевих, люди дадуть достойну оцінку всім полтіичним силам. Аби розбіратися - хто в і`мя людей працює, а хто на політичну кон`юктуру, якийсь дешевий популізм і таке інше".

Депутати впевнені зрив сесії готувався зазделегіть і на рівні міської влади.

Володимир Запара депутат райради, голова постійної комісії з земельних питань.
" Сьогодні у міськвиконкомі відбулася нарада під головуванням Нестулі Світлани Іванівни з викликом усіх директорів шкіл.Якраз в київському районі була сесія.навіщо було робити нараду саме на цей час призначати.
 і всі депутати київської райради -директори шкіл не були присутні на нашому засіданні."
 В кулуарах йдуть розмови про те що голова фракції Батьківщини Бєлоножко хоче поставити головою київської райради свого родича."


Голова ради сподівається провести наступне засідання ради через тиждень.