Засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин заслухали порядок оформлення та отримання ліцензій на право збереження пального сільськогосподарськими підприємствами.

Вадим Олексенко, заступник начальника ГУ ДФС в обл.
 «З 1 липня цього року вступив у дію закон України з 19 жовтня 95 року про державне врегулювання виробництва та обліку спирту, алкогольних напоїв та пального. Запроваджено обов’язкове ліцензування, виробництва, зберігання опту, ринку торгівлі пальним.»
 «Законом передбачена суттєва штрафна санкція за зберігання пального без наявності ліцензії. Це 500 тис грн.» 

Норма вступить в дію з 31 грудня . Комісія ініціювала подати звернення до Міністерства аграрної політики про відтермінування штрафу на рік. Також на засіданні погодили дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка надана в постійне користування Центральній районній аптеці №1098 філії «Полтавафарм».

Артем Кравець, представник ПОКП «Полтавафарм»
 «Частина приміщення уже була передана. Лише маленька чистина під саму аптеку у селі. Ми хочемо передати земельну ділянку 11 сотих Га сільської ради, щоб не платити даний податок землі і щоб на їх балансі було виготовлене.» 

Також на засіданні погодили перелік робіт з охорони земель, витрати яких необхідно компенсувати коштом обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва цього року на загальну суму 2 млн 77 тис грн.