У Полтаві вшанували пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави

Вшанувати їх не тільки пам’яттю молитвою, а й своїми діями , захищаючи неньку Україну наскільки це можливо.

Сьогодні, 29 серпня, вшанували пам'ять всіх захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. До їх могил , що на Алеї Героїв на центральному міському кладовищі, поклали квіти .

Прийшла до свого племінника Олександра пані Людмила. Ледь стримуючи сльози говорить: загинув він у 2015 році , пожертвував своїм життям , у нього залишилось двоє синів .

Людмила Єщенко, полтавка" Любив дуже життя , дуже любив рибалку свою сім ю, коли почалася війна його покликали і він пішов не роздумуючи.  Він казав, що основне , щоб мої діти , моя мама вони були в спокої, жили в спокої , тому я іду. Тому що в них двоє маленьких дітей ."

У Лілії Едуардівни загинув син. Розповідає: тяжко хоронити, а особливо, своїх дітей.

Лілія Купріян, полтавка" Десантники , снайперы в Авдеевке стояли , я не была там , я не знаю. Самое тяжелое время было. "

Прийшла до брата свого чоловіка пані Алла. Згадує: він був і їй як брат.
Шкодує , що такі люди покидають життя. У родині герой Роман Василенко завжди був життєлюб. Пам’ятає його завжди усміхненим та натхненним.

Алла Василенко, полтавка" Хоронили ми його в 2016 році. Дуже скорбим. Він просто у нашій сім ї був як сонечко. Завжди як він приходив сяяло все навкруги нього. Навіть як похорони були сонце неймовірне було. Він герой для нас , для нашої країни , він захищав нас і завжди казав «А хто крім мене?»

Присутній на вшануванні памяті всіх загиблих і депутат міської ради Андрій Матковський. Говорить: потрібно робити усе можливе , щоб діти і онуки не забували героїв .

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради" В цей день загинула найбільша кількість військовослужбовців на Сході України . На мою думку, немає майбутнього у держави, немає майбутнього народу, який забуває своїх захисників і сьогодні дійсно ми склонямо голови перед хлопцями, які загинули , захищаючи наше мирне небо , захищаючи Україну. Сьогодні всі ми мріємо про те, що б Алея Героїв не збільшувалася , а завдання і держави, і місцевої влади зробити так , щоб і батьки, які залишились , діти, які залишились відчували , що вони справжні герої ."

Вшанував всіх загиблих і тимчасово виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Олег Пргуло.

Олег Пругло, тимчасово виконувач обов`язків голови обласної державної адміністраці" Хочеться подякувати родинам, які виростили таких синів , я зараз дивлюсь і у мене таке враження , зщо всі вони стоять в одному строю , вони живі , поруч стоять хлопці з прапорами і вони стоять і досі захищають нас. "

Пам'ять всіх захисників України вшанували хвилиною мовчання.