Небезпека дитячого майданчика: двоє травмованих діток

Вулиця Європейська 243, що у Полтаві. Тут аварійний майданчик , нині ж взагалі зламаний, адже два тижні тому приїхали робітники та познімали все що було та до виконання робіт так і не приступили. Залишили все в ось такому вигляді. Занепокоєна цим пані Валентина .Тут,-говорить,-гуляють постійно дітки і не лише з одного будинку.Додає: те , що діється нині -безлад, адже на скарги не реагує ніхто, ні ЖЕО, ні управління ЖКГ, ні заступник по ЖКХ ,представник Рідного міста Чепурко. Зарплати по 50 тисяч гривень собі нараховують, а за що - незрозуміло - обурюється.

Валентина Лиса, мешкає за адресою Європейська 243"Приехали, разваляли все и уехали, две недели , даже больше никого не было. Я стала звонить в горисполком , горжилье управление и каждый ничего не знает , отнекивается и это ни их парафия.  У нас нервы не выдержали, что двое деток попали в травмпункт , они бегают по этих камнях , детей же не удержишьВот это они так отрабатывают , вот снимите это их 50 тысяч . Мы все возмущенны ."

Пані Валентина додає: раніше ремонтували майданчик за власні кошти.

Валентина Лиса, мешкає за адресою Європейська 243 " Площадка была вообще плохая с самого начала , все вот это оно пришло в негодность и это делали мы своими силами. Если что-то нужно значит собираем деньги и делаем , за что мы Жеку платим такие суммы , кто его знает." 

Не менш занепокоєна і пані Тетяна, адже у самої двоє онуків.

Тетяна Решітник, мешкає за адресою Європейська 243 " В нас декілька років чекаємо майданчик дитячий, давно чекаємо, в нас діткам не має, де гуляти і ось почались два місяці роботи , з літа початку чекаємо, що нам зроблять майданчик . У нас діткам зовсім ніде гуляти . Підгнивають всі оці опори , звичайно, небезпечно , оці гойдалки я боялася , що діти летять з тих гойдалок , страшне ж діло. "
 Поки діти не почали калічитись ніхто нічого не робив , у нас дві дівчинки потрапили у травмпункт .

Мама постраждалої дівчинки говорить: випускати дитину на майданчик після такого страшно.

Галина Вітанова, мешкає за адресою Європейська 243"Она просто упала лицом прям на камень , мы ездили в травмпункт. Мы просто уже устали собирать деньги и своими силами делать площадку. оно гнилое, дети гуляют . "


Діти говорять : нині ж , де проводити вільний час немає місця, адже з сусідніх майданчиків їх виганяють, а власного й нині немає.

Софія Гробова, мешкає за адресою Європейська 243 "Когда качели убрали все разочарованны полностью . Из-за того , что его поломали нам нигде кататься и мы ходим в другие двора. "

Місцеві говорять: на новий майданчик вже й не сподіваються, адже місцевій владі не до цього.