Фонтан поблизу стадіону «Ворскла» можуть припинити реконструювати.

Реконструкція фонтану поблизу стадіону «Ворскла» може зупинитись. Роботи планували завершити до 20 вересня, зробити приємний подарунок полтавцям до дня міста. Проте, за останні фактично виконані роботи фінансування не надійшло, - говорить директор генпідрядної організації, яка займається реконструкцією, Олександр Юхименко.

Олександр Юхименко, директор генпідрядної організації
«У нас є ряд підписаних актів виконаних робіт, які на сьогодні замовником на оплачені.»
 «Нас трохи тривожить. Ми не можемо зрозуміти пояснення, у зв’язку з чим йде затримка. Наскільки нам відомо, об’єкт профінансовано.» 

 «Роботи йдуть під завершення. Але ж якщо не буде вчасно профінансовано, будемо декларативний строк будемо змушені порушити. Тобто, прийдеться призупинити роботи.» 

Депутат міської ради Володимир Корчака занепокоєний тим, що фонтан може залишитись недобудованим. Буде спотворено площу,яка є візитівкою міста, адже сюди приходять тисячі полтавців , зїжджаються гості звідусіль на перегляд концертів чи футбольних матчів на стадіоні.

Володимир Корчака, депутат міської ради
 «На превеликий жаль, у місті продовжується ганебна практика, коли рішення сесії прийняти. Депутати прийняли рішення на звернення багатьох тисяч полтавців, про будівництво фонтану біля стадіону «Ворскла». Виділені кошти. Виконана велика кількість робіт, але чомусь на сьогодні припинене фінансування.»

Володимир Корчака за роз’ясненням звернувся до начальника управління капітального будівництва Володимира Годні.

Володимир Годня, начальник управління капітального будівництва
 «- Я доповів дану ситуацію керівнику про те, що заявка подана, а фінансування ми не отримали.
- Кому з керівників ви доповідали?
- У мене, безпосередньо, керівник - це перший заступник міського голови.»


Перший заступник міського голови Ігор Федій знімальну групу до свого кабінету не впустив.
«Ніхто нікуди не заходе, ви чуєте чи ні?» 

Володимир Корчака, депутат міської ради
 «Ми зверталися сьогодні до першого заступника міського голови, який так і не зміг дати чітку відповідь чому припинено фінансування.» 
 «Перший заступник міського голови - квота ВО «Батьківщина». Тому сьогодні, коли відсутнє фінансування на такому важливому об’єкті, звичайно, повинен відповідати Олег Бєлоножко, як голова міської організації ВО «Батьківщина.» 
З появою у міськраді нової коаліції - говорить Володимир Корчака, ряд обєктів залишилися замороженими та можуть стати так званими довгобудами. Нова коаліція - не фонтан. Але це логічно - говорить депутат - адже грошей на все не вистачає, тому якщо чиновники міськвиконкому поробили собі захмарні заробітні плати - то на завершення обєктів коштів не хватить.
Занепокоєні і полтавці, що фонтан у центрі міста може залишитись недобудованим на роки. Говорять, - із зарплатами у 50 тисяч гривень результатів плідної діяльності у місті не видно.

«Все почате треба робити до кінця. Будемо чекати, якщо немає фінансування. У нас гроші йдуть на право, на ліво, мабуть тому і не вистачає на таку споруду.»
 «Не вистачає, тому що вони дерибан влаштували між собою.»

 «Це не допустимо. І треба розібратись хто вкрав ці гроші.»

 «Було б шкода, якби цей проект, про який ви кажете, зупинився б і все б стояло на мертвій точці.» 

 «Роботу потрібно завершити, тому що це окраса міста. Всім людям треба відпочити, діти тут гуляють.» 
 «Якби ж вони по 50 заробляли і щоб решта так заробляли, то було б може і добре. А оскільки, якщо тільки вони заробляють, то, мабуть, це не справедливо.» 

«Які ж пенсії, які зарплати і які у них. Всі це знають люди.» 
«Думка дуже погана про них. Про такі підходи до себе і до людей.» 

 «Звісно так не можна. Ну це наші чиновники. Більше немає слів, одні емоції.»

Наразі, фонтан продовжують реконструювати. Проте, - говорить директор генпідрядної організації, якщо кошти за вже виконану роботу не надійдуть в найближчі дні, працювати припинять.