Роман «Клавка» презентувала відома українська письменниця М. Гримич

Літературне життя 1940-х , повоєнний Київ, комунальна квартира - саме на такому тлі розгортається динамічний сюжет роману «Клавка». Його відома українська письменниця Марина Гримич представила в обласній бібліотеці імені Івана Котляревського .


Марина Гримич, письменниця "Насправді в тому середовищі росла українська література.  Там були особистості, які й досі є класиками і ось уявити собі в яких умовах вони жили і працювали . Головною героїнею є молода дівчина, їй 27 років вона незаміжня і навіть не збирається виходити заміж . Вона працює секретаркою у Спілці письменників і письменники для неї це як ангели. "

Марина Гримич говорить: в романі не тільки історичні події, а й лінія кохання , головна героїня «Клавка» несподівано потрапляє у любовний трикутник . Над романом працювалося довго,необхідно було дослідити всі історичні реалії того часу.


Марина Гримич, письменниця "Важливо було створити тло повсякдення , я активно опрацювала матеріали , що їли, що пили , що співали, що розмовляли . Крім того я намагалась подивитись сучасними очима на тогочасну літературу ."

Знайома з авторкою роману працівниця бібліотеки Юлія Крамарєва. Розповідає: це не перша зустріч письменниці у стінах цього закладу.

Юлія Крамарєва завідувач відділу соціокультурної діяльності обласної бібліотеки "У Марини Гримич дуже різнопланові , різножанрові книжки , тобто, не можна сказати, що вона пише про щось одне . Вона пише і детективи.Наприклад, «Клавка»- це літературнй роман про життя 1940-х років. "

Авторка роману деталей роману та кінця не розповідає, -говорить -інтригує, щоб полтавці прочитали його до кінця .