Вода у підвалі

Затоплені водою та відходами підвали - не нова проблема для мешканців будинку 139/16, що по вулиці Пушкіна. Дощ чи відлига - і у погребах вже по пояс води.

Наталія Івлєва
мешканка будинку за адресою вул. Пушкіна, 139/16
«Починається відлига, ґрунтові води затоплюють підвал. Скільки не просили ЖЕД відремонтувати, ніяк не дочекаємося. Підвал у жахливому стані.»

Проблему вирішив розв’язати мешканець будинку Василь Корнієнко. Його війна із Водоканалом, за його словами, таки дала результати - каналізаційні труби замінили. Втім, і ці виявилися несправними, розповідає чоловік. Тепер ЖЕД вимагає від людей прибрати з підвалів сміття, щоб знову лагодити труби. Пан Корнієнко запропонував оптимальний на його думку варіант.

Василь Корнієнко
мешканець будинку за адресою вул. Пушкіна, 139/16
«Яка була ідея: винести сміття з підвалу дуже складно руками, там на 10 машин набереться. Я запропонував вибити отвір з підвалу на вулицю, відразу завантажити все на вантажівку і вивезти.»

Щоправда, мешканців це не влаштувало. Громада будинку категорично відмовилася від втручання у конструкції споруди. Люди переконані - чіпати несучі стіни неможна в жодному разі. Щоправда вдіяти нічого не можуть - доступ до приміщень під землею є лише у чоловіка у темних окулярах - пана Василя.

Наталія Забишна
мешканка будинку за адресою вул. Пушкіна, 139/16
«Ключі є лише у цієї людини, забрати їх неможливо.»

Окрім цього, мешканці заявляють - Василь Корнієнко проводить махінації з підвальними приміщеннями. Мовляв, руйнує стінки, будує нові погреби та пропонує їх мешканцям придбати по 350 гривень.

Станіслав Рікман
мешканець будинку за адресою вул. Пушкіна, 139/16
«У мене колись був підвал, але його постійно затоплює, тож туди не дістанешся. А цей чоловік вирішив там зайнятися своїми справами, поставив замки на двері.»

У прес-службі міської ради нам повідомили - власне ЖЕО № 2 не давала дозволів на проведення будь-яких робіт під будинком нікому з громадян, які тут живуть. І додали - доручать своїм працівникам перевірити підвал на Пушкіна 139/16. А ось чи відремонтують труби, поки що достеменно невідомо.