Полтавські міські чиновники працюють від п`янки до п`янки.

У розпал робочого дня за участю виконуючого обовязки міського голови Олександра Шамоти , заступника мера, інших посадовців у міськвиконкомі гулянка.Відповідне відео опублікував на своїй сторінці у соцмережі Денис Шитов. Захід приурочено до дня народження заступника міського голови Сергія Рекотова. Посадовці серед іншого глузують із своїх високих заробітних плат, які встановили на одній із останніх сесій ради.

Звичайні полтавці обурюються поведінкою можновладців. Говорять,невже у Полтаві вже всі проблеми вирішені аби у робочий час пить та гулять.

" До того що люди випивають я недобре ставлюся.Тим паче ,якщо випивають люди,які занімають такі посади,які повинні дбати про людей ,про наш добробут,понятно шо я не дуже добре ставлюся до цього."


"Если тебя выбрали ты обязан шо то делать и это нужно делать не только изза какой то выгоды а чисто по призванию для своей страны, для своего народа, для своего города."

" Негативно конечно,потому что если бы я пришел на работу и начал пить ,гулять....

 За такі зарплати ,які вони собі поробили , я думаю що можна кожен день пить, але й треба і працювать."


Відповідно до законодавства України, розпиття алкогольних напоїв у приміщеннях органів державної влади та місцевого самоврядування заборонено.За порушення цієї норми передбачено відповідальність від адмінштрафу аж до звільнення.