Безліч локацій, розіграші та сюрпризи, -у Полтаві цими вихідними святкували День підприємця

У Полтаві до Дня підприємця відбувається наймаштабніший фестиваль Сіті фест . Святкують цей день не самі підприємці , а й полтавці, для них тут безліч локацій.

На фестиваль випадково потрапив Максим Жиба , бо тут у парку «Перемога» святкує п’яте День народження сина . Говорить: чудова можливість ознайомитись з підприємницькою діяльністю Полтави.

Максим Жиба, полтавець " Захід неймовірний , дуже чудовий, звернув увагу на карту все цивільненько, люди привітні , адекватні, все розставлено, експозиція , у кожного своя індивідуальна , ігри, бізнес, розвиток, мені дуже подобається. "
Одна з учасників фестивалю і пані Оксана. Говорить: в цей день, день підприємця, найбільше розумієш, як любиш свою професію.

Оксана Кравченко, учасниця фестивалю " На нашій локації робимо розіграш туру -уїк-енду А також всі бажаючі можуть зробити фото на нашій фотозоні і також , якщо розмістять фотографії у інстаграмі можуть виграти путівку.  т моя робота для мене це стиль мого життя , всі ,хто працює у турагенстві ми всі подорожуємо і любимо свою роботу. "

Готує для полтавців ребра барбекю шеф-кухар Тимофій Гаєвий.

Тимофій Гаєвий, шеф-кухар "Этот рецепт мне подарил один из шефов Киева , он стажировался в Америке. ребра должны быть немного жирными с мяском -это беконная порода свиньи . томат , уксусный сироп и немножко любви. "

Загалом на фестивалі презентували свою діяльність вісімдесят підприємців .