Перший дзвоник пролунав у полтавських школах

Перший дзвоник пролунав для учнів полтавської школи № 7 імені Тараса Шевченка. Малеча в захопленні та очікуванні чогось нового. Говорять:попереду довгі роки навчання, хоча в перший клас прийшли вже підготовленими.

Вероніка Шевченко, першокласниця " Вероніко, скільки рочків ?-Шість.-Як настрій? Гарний. "

Леонід Шевченко, батько першокласниці Вероніки " Все гарно, готувалися добре. Очікуємо вчитися відмінно.  Донечку готували до школи.  Вона хоче до школи.  Вона читання , математику вже вчить. "

На перший дзвоник з підтримкою і четвертокласник Павло. Його мама пані Надія говорить: ось нещодавно здавалося б йшов до першого класу, нині до четвертого.

Надія Білаш, мама четвертокласника Павла " Це свято нашого синочка четвертокласника , який закінчить в цьому році четвертий клас і вже переходе в середню школу . Швидко зростають, розумними стають .Таке враження, що зовсім нещодавно йшли до першого класу , сьогодні вже йдемо до четвертого в нашу школу. До речі, в цю школу я ходила.  малий дуже гарно вчиться, старається не засмучувати не маму , не тата. "

Директор Полтавської школи № 7 імені Тараса Шевченка Іван Єзерський говорить: цього року першачків більше ніж минулого- це гарний показник розвитку школи .

Іван Єзерський, директор Полтавської школи №7 імені Тараса Шевченка "Це така відправна точка, новий старт до чогось нового, до нових вершин , нових знань , нових емоцій , вражень, це чудово.   І першочкам, і тим , кому рік залишився випускникам хочеться побажати, щоб цей рік пройшов для них максимально вдало, максимально комфортно, щоб за ці роки вони лише скріпили фундамент знань і стане для них в подальшому міцною опорою для їх успішного життя. "

На святкову лінійку завітав і депутат Полтавської міської ради, представник команди Андрія Матковського Олександр Глазов. Він зауважив: важливо бути всебічно розвиненим,цікавитися новим та прагнути до навчання, адже так школярі зможуть собі забезпечити світле та щасливе майбутнє.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради "Кожному учню хочу побажати, щоб навчальний рік приніс їм результат, результати в успіхах не тільки навчальних , але й в розвитку їхньої особистості , щоб в цьому році вони спробували в різних можливостях , ніколи не здавалися і досягали результату. І звісно, щоб кожні батьки , які вкладують в свою дитину всі свої сили отримували від дітей дяку у вигляді їх самореалізації.

Перший дзвінок пролунав, отже, час навчатися.