У полтавському ліцеї №3 відбулася благодійна акція "Замість квітів - допомога дітям" .

Учні полтавського ліцею №3 прийшли на свято першого дзвоника без квітів.
І це все ненавмисно. Школярі за власної ініціативи та за допомогою вчителів та батьків влаштували благодійну акцію «Замість квітів - допомога дітям». Виручені кошти підуть сонячним дітям. Директорка ліцею - Ірина Гринь поділилася - дуже пишається своїми небайдужими учнями

Ірина Гринь директор наукового ліцею №3

«У учнівського самоврядування є величезна ідея, в залежності, скільки від тог оми зберемо коштів і зараз на лінійці ми оголошемо цю суму. Величезна ідея відправити дітей, які співпрацюють з благодійним фондом «Карітас» до парку парку Фельдмана, щоб вони відчули красу і відчули неймовірність, позитив, природи, парку, тварин»

Лінійка першого дзвоника наукового ліцею №3 - за словами учениці 11 класу Вероніки
Пройшла нетрадиційно. Все по-новому, та заради спільної цілі. Свято влаштували на стадіоні «Динамо» - увесь ліцей танцював флешмоб, масово грали в ігри та декламували вірші.


Вероніка Матвієнко учениця 11 класу наукового ліцею №3
«На мою думку найголовнішим і найкрутішим елементом свята є благодійна акція, що має назву «Замість квітів - допомога дітям», суть якої полягає в тому, що батьки та діти замість того, щоб купляти квіти вони можуть зробити внесок в благодійну скриньку, гроші власне, з якої підуть на допомогу діткам, сонячним діткам із синдромом дауна.»

На думку батьків та вчителів - ідея такої акції чудова. Адже завдяки цьому діти привчаються до благодійності і бачать, що допомагати - просто і приємно. Мати учениці п’ятого класу ліцею №3 Єлизавета наголосила - батьківська громадськість завжди підтримує своїх дітей в акціях милосердя.

Єлизавета Шарій-Якубовська мама учениці наукового ліцею №3 

«Протягом років ми підтримували ветеранів АТО, онкохворих людей, людей похилого віку.»

«Ми маймо плекати любов у серці кожної дитини і показувати, що всі діти однакові і вони мають мат місце під сонцем»

Всього під час акції «Замість квітів - допомога дітям» було зібрано понад 28 тисяч гривень.