У стінах полтавського політехнічного коледжу відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТО - Денису Синюку

День знань відсвяткували у полтавському політехнічному коледжі. Новий навчальний рік для студентів коледжу, за словами директора пана Олександра Пітякова -- розпочався нетрадиційно. Тут відкрилася меморіальна дошка загиблому воїну АТО-Денису Синюку, який навчався у цьому ж навчальному закладі. Аби вшанувати пам'ять загиблого героя на захід прийшли його мати, військові побратими та друзі.

Олена Синюк
«Ви пам’ятаєте мого сина, його лозунгом було «Ніхто крім нас», він дійсно пішов на війну, щоб захистити нас і щоб у нас було мирне небо над головою»

Директор коледжу наголосив про реалізацію цієї дошки мріяли декілька років. Та за допомоги громадської організації «Побратими України» ця мрія реалізувалася. Також на відкритті меморіальної дошки, знайомі загиблого героя Дениса Синюка ділилися цікавими
Історіями пов’язані з хлопцем. Пан Олександр поділився - ніколи не здогадувався, що Денис може бути таким справжнім патріотом своєї країни.

Олександр Пітяков директор полтавського політехнічного коледжу

«Ну Денис був звичайним студентом. Радувався життю. Я навіть не міг подумати, ось на скільки він буде патріотом своєї країни тоді.»

«Коли він випустився, для нас це було дуже, ну скажімо так, ми н емогли зрозуміти, що він настільки перейметься цією проблемою в Україні. Але для нього це, мабуть, було самим основним в в житті.»

На день знань до полтавського кооперативного коледжу також завітав і депутат міської ради Олександр Глазов. Олександр наголосив - відкриття меморіальної дошки є великим знаком пошани до героїв АТО. Таким чином уся адміністрація коледжу та учні закладу будуть пам’ятати та шанувати величні подвиги своїх краян.


Олександр Глазов депутат міської ради
«Усі хлопці які сьогодні працюють і роблять все можливе для того, щоб захистити нас і зробити так, щоб ми могли парцювати, навчатися, займатися роботою над мирним небом, необхідно дякувати їм. І звісно, ті хто віддав найголовніше в житті за нашу незалежність і на наше мирне небо ми повинні їх незабувати, що і роблять таким чином в навчальному закладі. Тому хочу побажати кожному з українців, щоб вон иніколи не забували подвиги наших героїв»

Аби після відкриття меморальної дошки, НАЛАШТУВАТИ відвідувачів на позитив, було проведено ще один захід. На якому представили простір для відпочинку студентів. Тут є дивани, столи та навіть картини з оптичними ілюзіями.

Олександр Пітяков полтавського політехнічного коледжу

«У на сще сьогодні зплановано відкриття, на третьому поверсі, такого галереї, зони відпочинку. Які… грант був виграний нашим коледжом і ми це зробили. А також втілили ідеї наших викладачів, тому я думаю, для наших студентів буде цікаво та комфортно навчатися»

Такі сучасні майданчики відпочинку стають популярними серед навчальних закладів. На них студенти можуть обговорювати новини дня, пити каву, та просто весело провести час із друзями.

Олександр Глазов депутат міської ради

«Вони не стоять на місці, вони розвиваються і шукають тренди. На сьогоднішній день ми бачимо результат.»

«Це круто, ц есучасний майданчик, ну і звісно галерея оптичних ілюзій, яка буде далі розвиватися»

Після святкових заходів до дня знань, усіх бажаючих годували козацьким кулішем.