У чотирьох мікрорайонах міста немає гарячої води

У зв’язку з аварією на газогоні високого тиску, яка трапилась 2 вересня, робота котельні за адресою: Ціолковського, 36 була призупинена. Так, без гарячої води тимчасово лишились мешканці мікрорайонів Алмазний, Сади-1, Сади-2 та Огнівка.

Окрім того, на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» повідомляють, що шукають можливість тимчасового переключення котельні на інші постачання природного газу.

- Шукають спеціалісти нашого підприємства, фахівці «Полтавагазу» можливість альтернативного пошуку для постачання газу на котельню Ціолковського, 36, - пояснив Олександр Циганок, керівник прес-служби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго». - Якщо це вдасться, то вже, можливо, на вечір відновиться гаряче водопостачання. Проте, якщо це не вдасться, то з завтрашнього дня буде задіяно наша резервна котельня, яка територіально перебуває на майданчику мікрорайону Сади-1 і розташовується за адресою героїв Сталінграду, 12 після її залучення з завтрашнього ранку мешканці мікрорайону Сади-1 , Сади-2, Огнівка отримають гарячу воду.