У Полтавському окружному адмінсуді розглядали справу за позовом колишнього заступника міського голови

Колишній заступник міського голови Віталій Нікіпелов вважає рішення про своє звільнення протиправним. З відповідним позовом до виконкому та міської ради звернувся у полтавський адміністративний окружний суд. Там розпочалося підготовче засідання.

Віталій Нікіпелов, колишній заступник міського голови:
- Я оскаржую рішення про моє звільнення, яке на мою думку було здійснено незаконно. Але, головне не це. Головне, що з грубими порушеннями закону і процедури, зокрема прописаної в регламенті ПМР, було прийняте рішення про розпуск виконкому ПМР, а відтак і новий виконком було сформовано з порушеннями. Це призводить до того, що може бути поставлено під сумнів вся діяльность діючого виконавчого комітету.

Представник сторони відповідача Руслан Божко давати коментарі відмовився. Суд задовільнив клопотання позивача про витребування доказів у справі - належним чином завірену копію протоколу пленарного засідання позачергової 25 сесії міської ради.

Іван Ясиновський, суддя полтавського окружного адміністративного суду:
- Витребувати у виконкому ПМР відомості щодо персонального складу ПМР станом на 11.07.2019, а також відомості щодо персонального складу виконавчого комітету ПМР станом на 15.07.2019. В тому числі щодо осіб звільнених з виконавчого комітету.

Продовження підготовчого засідання запланували на 25 вересня.