Команда Андрія Матковського наводить лад у селищі Івонченці

У селищі Івонченці команда Андрія Матковського наводить лад. Минулоріч мешканці селища звернулися до представників команди з проханням зробити водогін та відреставрувати клуб, який понад десять років був занедбаний. Вони ж пообіцяли - зробили. Мешканка селища Івонченці Ірина Медведєва говорить: раніше вода тільки з колодязя та для потреб вона ж взагалі не підходить. Нині ж і вода є , і клуб зробили , який не працював десять років.

Ірина Медведєва, мешканка с. Івонченці:

Цього року зробили водогін провели по вулиці Чистопрудній. Так що дякуємо Андрію Всеволодовичу покращення є і так в загальному для села покращення є, є вода , світло. Зробили клуб , зробили там внутрішні роботи, зробили сцену гарну, зробили зовнішній вигляд його. Так що клуб в нас дуже гарний і свята проводяться.

Задоволена змінами і мешканка селища Івонченці Євгенія Авраменко. Розповідає: водогін-значна перевага, адже раніше воду для користування привозили діти з Полтави, бо та ,що з колодязя для користування не належна.

Євгенія Авраменко, мешканка с. Івонченці:

-С колодцы вода очень жесткая , сложно ей пользоваться , мне иногда дети привозили с Полтавы воду, для чая даже, а теперь , конечно будет легче в этом плане .

Окрім водогіну та клубу - безліч змін, а ще у процесі ремонт медпункту.

Євгенія Авраменко, мешканка с. Івонченці:

-Сделали дорогу идеальную , мы довольны , дети могут кататься , я маленького катаю здесь всегда , потом освещение нам сделали - это огромный плюс, мы теперь не страдаем по 2-3 дня без света.

Заступник селищного голови селища Івонченці Іван Линник говорить: тільки-но минулого року жителі звернулися до команди Андрія Матковського за допомогою, як ось і результати роботи. Додає: це підтверджує , що вони крок за кроком виконують свою роботу.

Іван Линник, заступник голови с. Івонченці:
- В минулому році був зроблений проект , були виділені кошти, в цьому році вже побудована перша ділянка - це Ольхова , Чистопрудна водогону. Зараз будується вже друга ділянка водогону - Пирятинська вулиця і виходе на Волонтерську . Велике спасибі , що не так довго довелось чекати , ми навіть не чекали, що так швидко відреагують, виділять кошти і побудують.

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський говорить: цього року з міського бюджету виділено мільйон шістсот гривень і це тільки на водогін:

- Щороку з міського бюджету виділяється півтора, мільйон шістсот гривень на реконструкцію водогону і будівництво нового водогону. І в цьому році побудовано тисячу чотириста метрів, це перша черга, друга черга піде по вулиці Гаврилка. 00.06-00.20 Наша команда , депутати команди Матковського ніколи не втрачали і не втрачають зв'язок з виборцями , полтавцями і ось на прикладі Івонченців можу сказати , що декілька разів на рік ми збираємося, плануємо наші дії .

У планах- не зупинятися, -додає Андрій Матковський,- адже, комфорт полтавців важливіше всього:

- За мету ми ставимо, щоб закільцювати водогін навколо Івонченців, щоб з двох сторін «Водоканал» мав можливість качати насосами та підняти тиск і тоді ці всі люди в Івонченцях будуть отримувати якісну воду і якісний тиск і це покращить умови та життя цим людям.


Андрій Матковський зауважує: на часі закупівля нових автобусів , які будуть працювати за програмою «Місто без околиць» - це буде комунальний транспорт, який буде мати помірну ціну, чіткий графік та головне - якість перевезення.