185 тисяч гривень на піар: із чергового засідання міськвиконкому

На засіданні міськвиконкому вирішили виділити кошти за програмою "Турбота". Зокрема, членам сімей зниклих безвісти або захоплених у полон полтавців під час проведення АТО та ООС. А також бійцям, які захищали Україну на сході та лікування хворих за індивідуальними зверненнями. Крім того, вирішили виділити кошти для надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення мешканцям квартир житлових будинків по вулиці Деповській, 2 та 4.

Володимир Запара, член міськвиконкому:
- Команда Андрія Матковського підтримує виділення коштів по програмі «Турбота» для мешканців вулиці Деповської. Це були запити людей, були з ними бесіди. Рішення прийнято, що їм видаються кошти на придбання котлів індивідуального опалення.

Додає, - команда Андрія Матковського підтримує програму "Турбота", тому що це реальна допомога людям. Проте,у Володимира Запари виникло питання про виділення коштів на висвітлення програми «Турбота» в ЗМІ в сумі 185 тис грн. На його думку, кошти краще направити на підтримку тих, хто цього потребує. Зокрема, лікування дітей.

Володимир Запара, член міськвиконкому:
- Пропозиція виключити 3-й пункт з цього рішення, у зв’язку з тим, що на цей час використано тільки 13 тисяч, а на час, який залишився до нового року 4 місяці 185 тисяч.

Недопущення до участі в конкурсі перевізника-претендента ТОВ «ТК Експрес-лайн» викликало заперечення. Учасника було відсторонено через формальну причину.

Дмитро Задворкін, член міськвиконкому:
- Виникла ситуація, що в 16 році не заплатили штраф, один із водіїв даної компанії. І 16 року було сказана, що він заплачений. Не зрозуміла ситуація в даному питанні і зараз розкидатися перевізниками дуже не варто. Тому що віддалені райони міста досі є питання з приводу перевезення.

Затвердили визначення та влаштування зупинок громадського транспорту в Полтаві. Дмитро Задворкін запропонував встановити зупинки на Садах 2 по вулиці Юрія Побєдоносцева та героїв АТО.

Дмитро Задворкін, член міськвиконкому:
- Там і з одного боку, і з іншого. На іншому взагалі немає зупинки. Чи можна розглянути можливість, щоб включити в план і розглянути? - Давайте ми пропрацюємо і на наступному виконкомі винесемо.

Також на засіданні виконкому підтримали заходи з підготовки до відзначення 76 річниці вигнання нацистів. У Шевченківському районі запланована низка подій, - говорить голова Шевченківської ради, член міськвиконкому Дмитро Задворкін.

Дмитро Задворкін, член міськвиконкому:
- Це і свято вулиці 23 вересня. Звичайно, покладання до стели Героїв Сталінграду. Запрошуємо усіх долучатися.

Загалом на засіданні розглянули 21 питання.