У Полтаві чоловік намагався зґвалтувати 11-річну школярку

Друга спроба зґвалтування дитини за останній місяць. 3 вересня близько 17 години у Подільському районі міста чоловік намагався зґвалтувати 11-річну дівчинку. Напад відбувся, коли дитина підіймалася по серпантину до селища Червоний шлях, неподалік від монастиря, - говорить Юрій Сулаєв.

Юрій Сулаєв керівник прес-служби ГУ Нацполіції в Полтавській області:

- На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група. Був піднятий по тривозі весь особовий склад міста Полтави. В тому числі, в першу чергу, - це працівники поліції відділення №2 міста Полтави - це подільський район, також на місце виїхали представники обласного апарату поліції, для того, щоб зібрати максимальну інформацію. Аби встановити особу, яка може бути причетною до нападу на дитину.

Наразі вже складено фото-робот злочинця. На вигляд підозрюваному від 25 до 30 років. Поліція вже надала орієнтування мешканцям селища та містянам, просять одразу повідомити про цю особу на номер 102. Зазначають, чоловік є небезпечним.

Юрій Сулаєв керівник прес-служби ГУ Нацполіції в Полтавській області:

- Нам відомо, що сам нападник десь у віці приблизно від 25 до 30 років. Середньої тілобудови, худорлявий. Має садна над правою бровою і на лівій щоці. Також має татуювання на правому передпліччі, крім того має темний колір волосся, коротко стрижений, одягнений був у шорти чорного кольору із вертикальними смугами по боках.

Після цієї події полтавці б’ють на сполох. Школярки зізнаються - бояться самі йти додому, тому ходять разом зі своїми друзями хлопцями.

Аліна, місцева жителька:

- Девочка ішла 11 лет вроде, маньяк напал. І ліцо яке то странне, побите.»

Еліна, місцева жителька:

- Одні кажуть, шо її чуть не ізнасілували і вона убєжала, інші кажуть, шо її нашли ізнасілуваною. Тоість точно вобщє ніхто нічого не знає. Наверно кроме родітєлєй її.

Андрій, місцевий житель:

- Я їм бажаю, шоб вони йшли, як кажуть, компанією хлопців своїх, однокласників, чи там старших людей. Я їм бажаю канешно безопасно себе вести, бути острожними, як іде додому, так ще й сказать лісом.

Зараз поліція вживає максимально вичерпні заходи, аби упіймати злочинця, притягнути до відповідальності та ізолювати від суспільства.