На Полтавщині 7-річна дівчинка повісилась під час гри

Школярка загинула у перший день навчального року. У селі Максимівка Карлівського району після закінчення навчання 7-річна дівчинка гралася неподалік від місця, де її батько розробляв кролів. Місце - обладнане спеціальними знаряддями-розповідають правоохоронці. Це натягнуті мотузки для обробки тварин. В них дитина і заплуталася та не змогла самотужки вибратися.

Юрій Сулаєв керівник прес-служби ГУ Нацполіції в Полтавській області:

- Якимсь чином дитина заплуталася у цих мотузках і, скажімо так, стався такий нещасний випадок, коли дитина не змогла самотужки вибратись і задушилася.

Батьки - говорять у поліції, знали, де перебуває їхня дитина. Ніхто не хотів, щоб так сталося.

Юрій Сулаєв керівник прес-служби ГУ Нацполіції в Полтавській області:

- В принципі не так багато часу пройшло, коли її мама виходила на подвіря і побачила її в неживому стані в домоволодінні. Батьки терміново зняли дитинку із цієї пастки, намагалися робити реанімаційні заходи, але на превеликий жаль вони не допомогли врятувати дитину.

Тіло дитини для встановлення причини смерті направили до бюро судово-медичної експерти. Поліція проводить перевірку обставин нещасного випадку. Попередньо, правоохоронці відкрили впровадження за статтею 115 ККУ умисне убивство з поміткою «нещасний випадок». Слідчі перевіряють усі обставини події.