Дитячі майданчики, що несуть загрозу здоров’ю та життю малечі

Головка 14/11, що у Полтаві. Дитячий майданчик. Полтавка Катерина Іванівна гуляє тут зі своїм правнуком, говорить: стежить, щоб дитина не лізла на гойдалки:

- Не дай Бог, не вистачало, щоб ти тут впав ще…

Пояснює: оберігає правнука від небезпечного майданчика:

- Що з тої сторони гниле і тут, все ж шатається , позгнивало і там ось відпадає, а діти як хватаються за оце, а воно ж туди-сюди, воно ж повинно бути прикріплене.

А ось нещодавно гойдалка повністю впала.

Катерина Поплавець, мешкає за адресою Головка 14/11:

- Оце ось так стоїть палка, з цієї сторони вона була переломана, а це вже учора хтось зовсім доламав і ця гірка теж такі ж гвозді торчать і лавка і це все. Тут нічого вже немає. Нікому нічого не потрібно.

Засмучена таким станом дитячого майданчика і пані Анна. В самої троє діток, гуляє з ними кожного дня по кілька разів.

Анна Ахмад, мешкає за адресою Головка 14/11:

- Страшно, потому что несколько раз падали детки и ноги царапали, там гвозди ржавые торчат. Конечно страшно пускать детей на такую площадку и мы обращались в ЖЕК. И в управление ЖКХ. Мы просили нам обновить эту площадку, поставить новую или отремонтировать, потому что здесь много не только моих детей или детей с нашего дома, а детки ходят по бульвару и школы домой и каждый день здесь очень много нежителей этого дома.

Пані Анна зверталася до ЖЕО, управління ЖКГ та заступника по ЖКГ, представника Рідного міста Чепурка. У відповідь - можете зробити самі. Все, що можуть зробити - це повністю зняти дитячий майданчик.

Анна Ахмад, мешкає за адресою Головка 14/11:

- Когда мы устно обращались и я фотографии отправляла, то нам сказали неизвестно на чьем балансе эта площадка. Единственное , что мы можем сделать это прибрать все и ничего не будет. Хотите - берите домом скидывайтесь деньгами и стройте площадку. Но это же ужасные деньги, кто на нее скинется, у нас много пенсионеров, многодетные семьи. Я уверенна, что выделялись деньги на ремонты детских площадок или на строительство детских площадок, потому городские власти должны заняться этим.

Свого восьмирічного сина Ілюшу пані Катерина взагалі не відпускає на гойдалки:

Катерина Штепа, мешкає за адресою Головка 14/11:

- Взагалі цим літом я намагалася його самого не відпускати, оскільки, колиска була дуже аварійна, що не день, то ризик, що вона упаде разом з дітьми. Є купа сміття будівельного, цегла бита ось за цією гіркою, її потрібно звісно ж прибирати. До ЖЕО зверталися, зверталися в органи місцевого самоврядування. На влаштування нашого міста й побуту дітей звичайно ж деякі кошти повинні бути, тим більше , що до ЖЕО ми платимо.

Скаржаться на стан гойдалок і ці хлопці:


- Якби не зламали, то всі б качались тут. Там треба обережно кататися. Чому? Доски, дірки, можна впасти і там один впав щось боліло.

Нині у полтавців, які мешкають за адресою Головка 14/11 залишається лише надія на новий майданчик.